piątek, 5 grudnia 2025 07:07
Reklama

III Memoriał Macieja Olszewskiego w siatkówce plażowej

W dniach 25, 26 i 27 lipca br. odbyły się Otwarte Mistrzostwa Starogardu Gdańskiego – III Memoriał Macieja Olszewskiego w siatkówce plażowej. Turniej zgromadził zawodników i zawodniczki z całej Polski.
  • Źródło: UM Starogard
III Memoriał Macieja Olszewskiego w siatkówce plażowej
Fot. KaEmKa/Ireneusz Makiła

Boiska piaszczyste kompleksu sportowo-rekreacyjnego Piekiełki tętniły w ostatni weekend lipca 2025 wspaniałą energią.  III edycja Memoriału im. Macieja Olszewskiego w siatkówce plażowej zebrała tłumy kibiców. Pogoda dopisała, a sportowe emocje rozgrzewały zawodników bardziej niż słońce. 

Pierwszego dnia, 25 lipca odbył się Turniej mikstów U21. Pierwsze miejsce: Magdalena Pieczko (Wieliczka) / Filip Szlachcikowski (Kokoszkowy). Drugie miejsce: Stefańska / Ferra. Trzecie miejsce:  Rogaczewska / Falkowski

W sobotę, 26 lipca rozegrano Turniej kobiet. Pierwsze miejsce: Ewa Dziemidowicz / Małgorzata Pieśko (Olsztyn). W zawodach rywalizowało 12 par, w tym reprezentantki KaEmKi oraz Pomorskiej Szkoły Wyższej.

Niedziela 27 lipca upłynęła pod znakiem siatkarskich zmagań w Turnieju mężczyzn. Pierwsze miejsce: Jakub Kłobucki / Kamil Dobosz (Gdańsk/Elbląg). Drugie miejsce:  Tymon Niedziela / Filip Szlachcikowski (Starogard Gdański). Trzecie miejsce:  Kamil Krasiński / Adam Sadowski.

Tuż za podium znaleźli się: Fischer / Tarakan (KaEmKa)

W niedzielę  wystartowały aż 24 pary. Brawo dla całej ekipy KaEmKa Starogard Gdański oraz trenera Rafała Prusa za doskonałą organizację Turnieju. Zawodnicy wykazali się sportowym duchem tocząc walkę fair play. 



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Mlisewski590@gmailTreść komentarza: Dzie można odebrać jedzenie Bo ja nie mam nic do jedzenia Proszę odpisaćData dodania komentarza: 1.12.2025, 10:19Źródło komentarza: Nowe lodówki społeczne w Starogardzie! Gdzie się znajdują i co można do nich wkładać?Autor komentarza: CiekawskiTreść komentarza: Czy w autobusie szkolnym są pasy bezpieczeństwa?Data dodania komentarza: 27.11.2025, 12:57Źródło komentarza: Groźne zdarzenie drogowe. Autobus szkolny w rowie. Dzieci bez pomocy medycznej na miejscu stłuczki?!Autor komentarza: Alinkaaa3Treść komentarza: wszesniej czy pozniej wszystko wraca, czasami w najbardziej nieoczekiwanym momencie. takie historie sklaniaja do refleksij i sprawdzania swoich praw na czas, naprzyklad za pomoca materialow na stronie https://consultant.net.pl/, a nie wtedy, gdy jest juz za poznoData dodania komentarza: 26.11.2025, 15:46Źródło komentarza: Lekceważył prawo i sądowe zakazy. Konsekwencje przyszły nocąAutor komentarza: Alinkaaa3Treść komentarza: Czytając ten artykuł, po raz kolejny przekonałem się, że nie można ignorować prawa bez ponoszenia konsekwencji. Wcześniej czy później wszystko wraca, czasami w najbardziej nieoczekiwanym momencie. Takie historie skłaniają do refleksji i sprawdzania swoich praw na czas, na przykład za pomocą materiałów na stronie Consultant.net.pl, a nie wtedy, gdy jest już za późno.Data dodania komentarza: 26.11.2025, 15:40Źródło komentarza: Lekceważył prawo i sądowe zakazy. Konsekwencje przyszły nocąAutor komentarza: SutenerTreść komentarza: Nie przesadzacie z tą pisowską narracją ? kolejny ściekData dodania komentarza: 24.11.2025, 13:26Źródło komentarza: FELIETON: Czołem, Panie Prezydencie!Autor komentarza: Klemens W.Treść komentarza: Patrząc po ilosci rozbudowań jednorodzinnych Derdowskiego powinna byc połączona zarówno z Gdańska jak i z Skarszewską rondami. I przez całą jej długość podzielona wysepkami z przejściami dla pieszych.Data dodania komentarza: 23.11.2025, 00:21Źródło komentarza: Potrącenie pieszego na ulicy Derdowskiego. Poszkodowany trafił do szpitala
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama