niedziela, 9 sierpnia 2026 04:23
Reklama

Policjanci poszukują świadków piątkowego wypadku na S7

Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo- Śledczego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Gdańsku, prowadzą śledztwo mające na celu ustalenie okoliczności katastrofy komunikacyjnej, w wyniku której śmierć poniosły cztery osoby, a 15 osób zostało rannych. Do zdarzenia doszło w piątek (18 października) w miejscowości Borkowo (powiat gdański) na remontowanym odcinku S7 w kierunku Gdyni.
Policjanci poszukują świadków piątkowego wypadku na S7

Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo- Śledczego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku, prowadzą pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Gdańsku śledztwo w sprawie katastrofy komunikacyjnej, do której doszło o godzinie 23.17 w miniony piątek (18 października) w miejscowości Borkowo (powiat gdański) na remontowanym odcinku S7 w kierunku Gdyni. W zdarzeniu brało udział 21 pojazdów, dwa z nich spłonęły. Śmierć poniosły cztery osoby, a 15 osób zostało rannych.

Według wstępnych ustaleń policjantów 37-letni kierujący pojazdem ciężarowym z naczepą najechał na tył poprzedzających pojazdów, doprowadzając do tragicznego w skutkach zdarzenia.
 

Śledczy analizują zebrane dowody i jednocześnie zwracają się z prośbą o kontakt kierowców posiadających kamery samochodowe, którzy w piątek, 18 października pomiędzy godziną 23 a godziną 23.20 jechali tą trasą. Być może na nagraniu z kamery samochodowej został zarejestrowany szczegół, który pomoże policjantom w ustaleniu przebiegu zdarzenia.

Nagranie takie należy zabezpieczyć i powiadomić policjantów z Wydziału Dochodzeniowo Śledczego KWP w Gdańsku pod dedykowanym dla tej sprawy numerem telefonu 516-819-012. Do Państwa dyspozycji podajemy również adres e-mail, na który można przekazywać informacje [email protected].


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Klemens Treść komentarza: W Miradowie gdzie nie ma w pobliżu zabudowań a jezdnia sporo oddzielona od domów postawiono kolejny radar. W Rokocinie natomiast w bezpośrednim sąsiedztwie szkoły oraz kilkadziesiąt metrów dalej przedszkola, gdzie nie ma chodnika i jest nieoświetlone przejście dla pieszych ciężarówki mogą mknąć dzień i noc i po 80hm/h w terenie zabudowanym i nikomu to nie przeszkadza. No ale cóż poczekamy do 2030roku, może nikt nie zginie do tego czasu. Data dodania komentarza: 7.08.2026, 05:07 Źródło komentarza: Podpisano umowę na budowę obwodnicy Starogardu! Inwestycja będzie kosztować ponad 400 mln złotych Autor komentarza: Kierowca Treść komentarza: Ciekaw jestem kto wpadł na pomysł układu 2+1. To najgorsze rozwiązanie. Lepiej zrobić normalne dwa szerokie pasy z poboczami. Jak na odcinku z jednym pasem pojedzie coś wolnobierznego to wszyscy będą musieli jechać za nim mimo że z przeciwka nikt nie pojedzie. A jak coś się tam zepsuje to mamy kompletny paraliż. Gratulacje pomysłu😠 Data dodania komentarza: 6.08.2026, 13:24 Źródło komentarza: Podpisano umowę na budowę obwodnicy Starogardu! Inwestycja będzie kosztować ponad 400 mln złotych Autor komentarza: mmm Treść komentarza: Wydaje się, że to było celowe działanie. Mógł normalnie odjechać, ale celowo zatrzymał się na środku przejazdu by doprowadzić do zderzenia. Data dodania komentarza: 4.08.2026, 11:21 Źródło komentarza: [NAGRANIE] Nietrzeźwy traktorzysta wjechał pod pociąg w Czarlinie. W składzie podróżowało około 500 osób Autor komentarza: jjk Treść komentarza: Komedia normalnie!!! Najpierw nie dopełnił swoich obowiązków jako właściciel spółki teraz zwala problem na innych i dziękuje radnym, że na jego wniosek przewalają kasę z podatków starogardzian! Data dodania komentarza: 4.08.2026, 10:57 Źródło komentarza: Podziękowania od Starogardzkiego Klubu Sportowego Autor komentarza: Makieta Kolejowa Jacka I Antosia Treść komentarza: Ścieżki i scieszki które od września do maja zarastają...a kolej mogła by jeździć cały rok ....a w tym przypadku wynajęcie gruntu noo jaja ze berety ...a mowie wam kolej wróci ale dziś daty wam nie powiem albowiem wszystko ma swój czas Ale kolej wróci daje słowo ;) Data dodania komentarza: 3.08.2026, 13:38 Źródło komentarza: Powstanie brakujący fragment trasy rowerowej Autor komentarza: Krzysztof Treść komentarza: Brawo wy. Super. Data dodania komentarza: 3.08.2026, 08:26 Źródło komentarza: Powstanie brakujący fragment trasy rowerowej
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama