piątek, 5 grudnia 2025 13:51
Reklama

Świąteczne spotkanie z dziećmi z Ukrainy

Prezydent Miasta Starogard Gdański Janusz Stankowiak oraz jego Zastępca ds. Społecznych Maciej Kalinowski 21 grudnia spotkali się z mieszkającymi w Stolicy Kociewia dziećmi z Ukrainy. Była to doskonała okazja do wręczenia świątecznych upominków przygotowanych specjalnie dla naszych gości przez Urząd Miasta.
Świąteczne spotkanie z dziećmi z Ukrainy

Wszystkich zebranych na spotkaniu powitał Michał Chajewski. – Miło Was tutaj wszystkich widzieć. Odwiedzili nas bardzo ważni goście, Prezydent i Wiceprezydent Miasta. Nie tylko z nami pobędą i porozmawiają, ale też chyba mają coś specjalnie dla Was – mówił Michał Chajewski.

– Pamiętam jak dokładnie rok temu też tutaj stałem. Życzyłem Wam wtedy, żeby w Waszym domu nastał pokój. Naprawdę sądziłem, że kto z Was będzie chciał, będzie mógł wrócić do Ukrainy, bo chociaż wiem, że jest Wam tutaj dobrze, to własnego domu nic nie zastąpi – powiedział prezydent Starogardu Janusz Stankowiak.

– Kiedy razem z wiceprezydentem jechaliśmy do Was, po drodze spotkaliśmy Gwiazdora. Mówił, że jest tak zajęty, że nie może przybyć do Was osobiście, ale miał worek pełen prezentów. My mu z przyjemnością pomożemy i w jego imieniu rozdamy Wam te podarunki. Mamy wielką nadzieję, że przyniosą Wam one radość – dodał Prezydent Miasta Starogard Gdański Janusz Stankowiak.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Rodak 02.01.2024 06:22
Czemu jest tak że goście ze wschodu są lepiej traktowani niż my Polacy? A ten pan z brodą na zdjęciu to już nie musi walczyć o swój kraj? A wtedy się dziwią że zachód im przestaje pomagać w walce.

Ja 29.12.2023 12:02
A nasze dzieci czemu nic noe dostały ?

Edward 26.12.2023 16:21
Podatnik bogaty...........zapłaci.

aaa 26.12.2023 14:22
Ach jaki dobry pan.

Kaśka 26.12.2023 13:34
A ten brodaty to kto. Jak tata ukrainiec to dawno powinien walczyć za swój kraj.

Dawid 26.12.2023 08:58
A Polskich dzieci już nie ma ??? Nie potrzebują pomocy???

Kaśka 26.12.2023 13:38
Są Polskie dzieci ale pewnie angela z kumplem zabroniła.

Qwerty 25.12.2023 16:31
A Polskie dzieci to już się nie liczą???

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Mlisewski590@gmailTreść komentarza: Dzie można odebrać jedzenie Bo ja nie mam nic do jedzenia Proszę odpisaćData dodania komentarza: 1.12.2025, 10:19Źródło komentarza: Nowe lodówki społeczne w Starogardzie! Gdzie się znajdują i co można do nich wkładać?Autor komentarza: CiekawskiTreść komentarza: Czy w autobusie szkolnym są pasy bezpieczeństwa?Data dodania komentarza: 27.11.2025, 12:57Źródło komentarza: Groźne zdarzenie drogowe. Autobus szkolny w rowie. Dzieci bez pomocy medycznej na miejscu stłuczki?!Autor komentarza: Alinkaaa3Treść komentarza: wszesniej czy pozniej wszystko wraca, czasami w najbardziej nieoczekiwanym momencie. takie historie sklaniaja do refleksij i sprawdzania swoich praw na czas, naprzyklad za pomoca materialow na stronie https://consultant.net.pl/, a nie wtedy, gdy jest juz za poznoData dodania komentarza: 26.11.2025, 15:46Źródło komentarza: Lekceważył prawo i sądowe zakazy. Konsekwencje przyszły nocąAutor komentarza: Alinkaaa3Treść komentarza: Czytając ten artykuł, po raz kolejny przekonałem się, że nie można ignorować prawa bez ponoszenia konsekwencji. Wcześniej czy później wszystko wraca, czasami w najbardziej nieoczekiwanym momencie. Takie historie skłaniają do refleksji i sprawdzania swoich praw na czas, na przykład za pomocą materiałów na stronie Consultant.net.pl, a nie wtedy, gdy jest już za późno.Data dodania komentarza: 26.11.2025, 15:40Źródło komentarza: Lekceważył prawo i sądowe zakazy. Konsekwencje przyszły nocąAutor komentarza: SutenerTreść komentarza: Nie przesadzacie z tą pisowską narracją ? kolejny ściekData dodania komentarza: 24.11.2025, 13:26Źródło komentarza: FELIETON: Czołem, Panie Prezydencie!Autor komentarza: Klemens W.Treść komentarza: Patrząc po ilosci rozbudowań jednorodzinnych Derdowskiego powinna byc połączona zarówno z Gdańska jak i z Skarszewską rondami. I przez całą jej długość podzielona wysepkami z przejściami dla pieszych.Data dodania komentarza: 23.11.2025, 00:21Źródło komentarza: Potrącenie pieszego na ulicy Derdowskiego. Poszkodowany trafił do szpitala
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama