Przewodnicy psów służbowych ze Starogardu Gdańskiego doprowadzili do swojej jednostki 34-latka, który posiadał w mieszkaniu środki odurzające. Funkcjonariusze odwiedzili mężczyznę w miejscu zamieszkania, bo sąd wydał nakaz doprowadzenia go do aresztu w celu odbycia kary 17 dni pozbawienia wolności za przestępstwo znęcania się. Mieszkaniec gminy Bobowo był wyraźnie zaskoczony wizytą mundurowych. Po wejściu do kuchni policjanci zauważyli rozsypany na tacy żółto-brązowy proszek. Jak się później okazało, była to metaamfetamina. W tym samym czasie Nel-policyjny owczarek, a zarazem specjalistka w poszukiwaniu zapachu narkotyków, skierowała się w kierunku kuchennej szafki i dotykając nosem drzwiczek, wskazała swojemu przewodnikowi miejsce, w którym funkcjonariusze znaleźli kolejne środki odurzające. Następnie pies skierował swój wzrok w kierunku znajdującej się nieopodal szuflady, w której były przechowywane kolejne narkotyki. W wyniku podjętej interwencji policjanci zabezpieczyli amfetaminę, haszysz oraz metaamfetaminę.
Reklama
Unikał odsiadki za znęcanie i posiadał narkotyki.
Policjanci ze Starogardu Gdańskiego zatrzymali mężczyznę, który był poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości w celu odbycia kary pozbawienia wolności za wcześniej popełnione przestępstwo. Przy okazji wyszło na jaw, ze 34-latek posiada w mieszkaniu narkotyki. W wyniku przeszukania Nel – policyjny pies wskazał miejsca, w których policjanci zabezpieczyli zabronione w Polsce środki.
- Redakcja Kociewiak.pl
- 20.12.2023 11:42
- Źródło: KPP Starogard Gd.

Data dodania:
20.12.2023 11:42
POLECANE
Przejdź do kategorii
Aktualności Na sygnale Region Kryminalne Gospodarka Rolnictwo Sport Turystyka Ekologia Edukacja Kultura Kociewski Lajt Historia Polityka Kościół Zdrowie Felieton Ogłoszenia #PomagaMY Video PLANUJĘ DŁUGIE ŻYCIE Super Pupil ZOBACZ! POLECANE Ważne w kalendarzu Dobre rady Odeszli od Nas
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: kamila
Treść komentarza: czy jest gdzieś petycja w sprawie zdjęcia flagi Ukraińskiej ze Starostwa Powiatowego?
Data dodania komentarza: 23.06.2026, 09:44
Źródło komentarza: Czy ukraińska flaga zniknie sprzed Starostwa? Domagają się tego mieszkańcy oraz radny
Autor komentarza: Jak zawsze...
Treść komentarza: ... "śmietanki towarzyskiej" Starogardu to nie interesuje.
Data dodania komentarza: 16.06.2026, 09:01
Źródło komentarza: Historyczny krok dla Pomorza: Parlament mówi „TAK” dla metropolii. Teraz czas na decyzję Prezydenta
Autor komentarza: Y€b@ć upa i bandere
Treść komentarza: Wszyscy ukradlińcy do siebie
Data dodania komentarza: 14.06.2026, 12:43
Źródło komentarza: FELIETON: Koniec ukraińskiego snu
Autor komentarza: Koko
Treść komentarza: Policja LPR i technik ale Karetki to co już nie warto wymienić??? Gdyby nie ratownicy z ZRM w Skarszewch ta dziewczyna by nie żyła , szybka reakcja , podjęte decyzje o przysłaniu LPR to ich zasługa więc te informacje to są beznadziejne
Data dodania komentarza: 14.06.2026, 00:17
Źródło komentarza: 15-latka spadła z hulajnogi elektrycznej i uderzyła głową w beton
Autor komentarza: tutam
Treść komentarza: Mogę spytać po co macie kącik "Napisz do nas", skoro to nie działa? Tak się boicie spamu, że zablokowaliście?
Data dodania komentarza: 14.06.2026, 00:07
Źródło komentarza: [AKTUALIZACJA] Trwa policyjna obława. 75-latek leżał w kałuży krwi. Mundurowi poszukują Mateusza G.
Autor komentarza: kto ma wiedzieć ten wie
Treść komentarza: Każdy mężczyzna ma na sobie kask, tylko nie każdy regularnie ściąga z niego pokrowiec
Data dodania komentarza: 10.06.2026, 12:59
Źródło komentarza: 15-latka spadła z hulajnogi elektrycznej i uderzyła głową w beton
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze