Do policjantów wpłynął nakaz doprowadzenia do aresztu śledczego mieszkańca gminy Kaliska. Z informacji, jaką posiadali mundurowi, wynikało, że mężczyzna jest poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości w celu odbycia dwóch wyroków za popełnione wcześniej przestępstwa przeciwko wolności oraz życiu i zdrowiu. Pierwszy w wymiarze 181 dni za kierowanie gróźb karalnych, a drugi 211 dni za przestępstwo uszkodzenia ciała.
Wczoraj po południu policjanci z Kalisk udali się do miejsca zamieszkania 37-latka, wobec którego Sąd Rejonowy w Starogardzie Gdańskim wystosował dwa nakazy doprowadzenia do aresztu. Mężczyzna był zaskoczony przedświąteczną wizytą mundurowych.
Mieszkaniec Kociewia został doprowadzony do miejscowej komendy, gdzie spędził noc w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych. Zgodnie z decyzją sądu jeszcze dziś trafi do aresztu śledczego, gdzie spędzi łącznie 392 dni, odbywając wyroki za wcześniej popełnione przestępstwa.
Reklama
Policjanci z Kalisk zatrzymali 37-latka. Mężczyzna był zaskoczony wizytą mundurowych
Ponad rok spędzi za kratkami 37-letni mieszkaniec Kociewia, wobec którego sąd orzekł karę pozbawienia wolności za popełnione wcześniej przestępstwa przeciwko wolności oraz życiu i zdrowiu. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów z Kalisk, którzy odwiedzili go w miejscu zamieszkania. Dzisiaj mundurowi doprowadzą mężczyznę do aresztu śledczego, gdzie zgodnie z wyrokiem odbywać będzie orzeczoną przez sąd karę.
- Redakcja Kociewiak.pl
- 15.12.2023 11:39

Data dodania:
15.12.2023 11:39
POLECANE
Przejdź do kategorii
Aktualności Na sygnale Region Kryminalne Gospodarka Rolnictwo Sport Turystyka Ekologia Edukacja Kultura Kociewski Lajt Historia Polityka Kościół Zdrowie Felieton Ogłoszenia #PomagaMY Video PLANUJĘ DŁUGIE ŻYCIE Super Pupil ZOBACZ! POLECANE Ważne w kalendarzu Dobre rady Odeszli od Nas
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: kamila
Treść komentarza: czy jest gdzieś petycja w sprawie zdjęcia flagi Ukraińskiej ze Starostwa Powiatowego?
Data dodania komentarza: 23.06.2026, 09:44
Źródło komentarza: Czy ukraińska flaga zniknie sprzed Starostwa? Domagają się tego mieszkańcy oraz radny
Autor komentarza: Jak zawsze...
Treść komentarza: ... "śmietanki towarzyskiej" Starogardu to nie interesuje.
Data dodania komentarza: 16.06.2026, 09:01
Źródło komentarza: Historyczny krok dla Pomorza: Parlament mówi „TAK” dla metropolii. Teraz czas na decyzję Prezydenta
Autor komentarza: Y€b@ć upa i bandere
Treść komentarza: Wszyscy ukradlińcy do siebie
Data dodania komentarza: 14.06.2026, 12:43
Źródło komentarza: FELIETON: Koniec ukraińskiego snu
Autor komentarza: Koko
Treść komentarza: Policja LPR i technik ale Karetki to co już nie warto wymienić??? Gdyby nie ratownicy z ZRM w Skarszewch ta dziewczyna by nie żyła , szybka reakcja , podjęte decyzje o przysłaniu LPR to ich zasługa więc te informacje to są beznadziejne
Data dodania komentarza: 14.06.2026, 00:17
Źródło komentarza: 15-latka spadła z hulajnogi elektrycznej i uderzyła głową w beton
Autor komentarza: tutam
Treść komentarza: Mogę spytać po co macie kącik "Napisz do nas", skoro to nie działa? Tak się boicie spamu, że zablokowaliście?
Data dodania komentarza: 14.06.2026, 00:07
Źródło komentarza: [AKTUALIZACJA] Trwa policyjna obława. 75-latek leżał w kałuży krwi. Mundurowi poszukują Mateusza G.
Autor komentarza: kto ma wiedzieć ten wie
Treść komentarza: Każdy mężczyzna ma na sobie kask, tylko nie każdy regularnie ściąga z niego pokrowiec
Data dodania komentarza: 10.06.2026, 12:59
Źródło komentarza: 15-latka spadła z hulajnogi elektrycznej i uderzyła głową w beton
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze