9 września 2021 roku funkcjonariusze ze starogardzkiej komendy przyjęli zawiadomienie o zaginięciu mieszkanki Starogardu Gdańskiego. Jak ustalili mundurowi Ewa Frost, zanim bliscy utracili z nią kontakt, zamieszkiwała na terenie miejscowych ogrodów działkowych.
Rysopis: wiek z wyglądu 65 lat, wzrost: 160 cm; sylwetka szczupła; włosy krótkie, farbowane w kolorze bladoczerwonym.
Zaginiona często poruszała się czerwonym rowerem miejskim, wyposażonym w czarny koszyk.
Osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionej kobiety proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym KPP w Starogardzie Gdańskim pod nr tel. 4774 27 355, mail: [email protected] lub z najbliższą jednostką Policji telefon alarmowy 112.























![[FOTO] Leży od wczoraj w rowie, a wokół unosi się silny zapach benzyny. Czytelnicy skarżą się, że zostali zignorowani przez służby [FOTO] Leży od wczoraj w rowie, a wokół unosi się silny zapach benzyny. Czytelnicy skarżą się, że zostali zignorowani przez służby](https://static2.kociewiak.pl/data/articles/sm-4x3-foto-lezy-od-wczoraj-w-rowie-a-wokol-unosi-sie-silny-zapach-benzyny-czytelnicy-skarza-sie-ze-zo-1767643368.jpg)








Napisz komentarz
Komentarze