Dwunastoletnia Agata przeszła niedawno operację usunięcia nowotworu niezłośliwego mózgu. W konsekwencji choroby ma uszkodzony narząd wzroku, niedowidzenie, niedowład prawej ręki, padaczkę. W jednym oku straciła widzenie całkowicie, drugim widzi tylko kontury postaci czy przedmiotów. Potrzebuje intensywnej rehabilitacji i terapii. Agata jest również w trakcie ustalania diagnozy dotyczącej dalszego leczenia, które ma w największym stopniu przywrócić Jej możliwość widzenia i sprawnego funkcjonowania we wszystkich sferach życia społecznego, w tym również edukacji.
To już kolejny piknik charytatywny z myślą o mieszkance naszego miasta. Cieszymy się, że starogardzka społeczność tak licznie i chętnie włącza się w tę konkretną akcję niesienia pomocy. Mamy nadzieję, że zebrane pieniądze będą pomocne w pokryciu kosztów rehabilitacji i dalszego leczenia.
Festyn "Zagrajmy dla Agaty" wspierają organizacyjnie różne instytucje, rodzina, przyjaciele i wielu darczyńców.
Każdy może wspomóc Agatę przekazując dar swojego serca:
Stowarzyszenie „Można inaczej” Starogard Gdański
Nr konta:
42 1090 2590 0000 0001 3207 6672 z dopiskiem – Zagrajmy dla Agaty
Nr zbiórki publicznej:
2021/1513/OR





















![[FOTO] Leży od wczoraj w rowie, a wokół unosi się silny zapach benzyny. Czytelnicy skarżą się, że zostali zignorowani przez służby [FOTO] Leży od wczoraj w rowie, a wokół unosi się silny zapach benzyny. Czytelnicy skarżą się, że zostali zignorowani przez służby](https://static2.kociewiak.pl/data/articles/sm-4x3-foto-lezy-od-wczoraj-w-rowie-a-wokol-unosi-sie-silny-zapach-benzyny-czytelnicy-skarza-sie-ze-zo-1767643368.jpg)








Napisz komentarz
Komentarze