Dziś premier Mateusz Morawiecki odwiedzi Tczew i Starogard

  • 02.07.2022, 12:35
  • redakcja
 Dziś premier Mateusz Morawiecki odwiedzi Tczew i Starogard Kancelaria Premiera

Podziel się:

Oceń:

Dziś, w sobotę 2 lipca premier Mateusz Morawiecki odwiedzi Kociewie. Wizyta rozpocznie się w Tczewie, gdzie pierwszym punktem będzie złożenie hołdu obrońcom Tczewa przy obelisku niedaleko Mostu Tczewskiego.

Znane są już pierwsze szczegóły wizyty. Premier RP o 15.00 złoży kwiaty przy obelisku na Bulwarze Nadwiślańskim. Będzie tam też okazja do przedstawienia jaki jest obecnie stan Mostu Tczewskiego, na który powiat otrzymał niedawno dotację - 62  miliony złotych.
 

W imieniu premiera nastąpi złożenie kwiatów pod pomnikiem Św. Jana Pawła II oraz tablicą Lecha Kaczyńskiego. W planach premier ma także wizytacje stadionu lekkoatletyczno – piłkarskego.

Po wizycie w Tczewie Mateusz Morawiecki uda się na spotkanie z samorządowcami w Starogardzie Gdańskim. Odbędzie się ono w Starogardzkim Centrum Kultury o godz. 16.30 (bez udziału mediów).

 

_redakcja

Komentarze (110)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

pytanie
pytanie 07.07.2022, 13:02
panie premierze , jak żyć ???
widz
widz 05.07.2022, 20:09
kotleciara jarusia w dzisiejszych wiadomościach próbowała się tłumaczyć , ale bardzo nieudolnie , ciekawe że wolfgang to toleruje...
Gość 3
Gość 3 05.07.2022, 15:53
Czy ktoś wie kto konkretnie z samorządowcow był na spotkaniu z Morawieckim ?
Starosta Chyła ?
I kto jeszcze?
AA clab
AA clab 05.07.2022, 16:07
ile pokazał alkomat ?????
AA
AA 05.07.2022, 22:00
Tego nie wiem.
Nauczeni doświadczeniem zawsze jest gaz.
mario
mario 05.07.2022, 13:17
nos u pinokia coraz dłuższy , że mu nie wstyd...
Polak
Polak 04.07.2022, 17:08
przyjechał żydowski dziad , wyjechał jeszcze bardziej zdziadziały klon i kłamca
POLAK
POLAK 05.07.2022, 06:07
Durny chamie - po co ł łazisz po Polskkiej ziemi zdrajco? Jedż do raichu i tam szczekaj psie a nie polaku.
pałą po ***
pałą po *** 05.07.2022, 19:54
patologiczny menelu przestań łazić po pieniądze do mopsu , weż się debilu do uczciwej roboty , bo w swoim nędznym żywocie ani dnia nie przepracowałeś uczciwie
Konfederata
Konfederata 04.07.2022, 13:39
Co wy Polacy tak sie denerwujecie, o grupkę pajaców.
Bylibyśmy naprawdę potęga a kłócimy się o to który złodziej mniej kradnie.
Skreślmy razem po/pis raz na zawsze.
Koń z Valony
Koń z Valony 04.07.2022, 10:02
Poczytajcie sobie wszystkie komentarze, są pełne nienawiści, pogardy, wulgaryzmów. Właśnie taki jest cel Kaczyńskiego i jego bandy nieudaczników-skłócić naród, skłóconym narodem łatwiej zarządzać.
kat
kat 04.07.2022, 19:56
A ja myślałem, że taki cel ma złodziej rudzielec z 5 kolumny agentury niemieckiej...zresztą sam to powiedział...hehe.
Szkop
Szkop 05.07.2022, 06:35
Poj....ny "kaznodziej " ze zduńskiej woli. Przywódca piątej kolumny.
Suweren
Suweren 04.07.2022, 07:20
Czy to prawda,ze starosta Chyła oraz Gabriel i Konkolewska chcą przejść do
PiS ?
Ostatnio w całym powiecie PiS wygrywa no i prezydent Duda też to może tej trójce bardziej się opłaca PiS.
Koalicja Obywatelska coś słabo działa w naszym powiecie,prócz lansu Gabriela i Konkolewskiej.
Odnoszę wrażenie,ze KO jest martwa ,żadnych spotkań ,wyjazdów terenowych i żadnego konkretnego programu.Idą wybory i sam pan Tusk nic nie zrobi.Choć "biedak" stara się jak może.
A o pośle Neumanie słuch zaginął ?
longin
longin 04.07.2022, 17:14
w pisie potrzebują takich przygłupów co się sprzedają za garść srebrników
Cygan
Cygan 05.07.2022, 06:12
A peło za sta owiska w brukseli. To jezt zdrada państwa.
Obserwstor.
Obserwstor. 05.07.2022, 06:15
Nie stanowiska tylko krzesło.
Gość
Gość 04.07.2022, 15:10
PRAWDA,PRAWDA,PRAWDA
SŁUSZNE SPOSTRZEŻENIE.
post
post 04.07.2022, 10:23
nieprawda
taka prawda
taka prawda 03.07.2022, 22:23
Przyjechał, odjechał a smród w narodzie został.
kat
kat 04.07.2022, 20:02
Był na kościuszki taki pajac ze złodziejskiej peło...to był dopiero fetor a nawet obietnic nie było...bo przecież oni mieli ludzi za bandę idiotów.użytecznych tylko podczas wyborów jak tczaskowski ostatnio!!!
precz z pajacami PO
precz z pajacami PO 04.07.2022, 09:18
To się myj pajacu, przestanie śmierdzieć !
Abcd
Abcd 04.07.2022, 07:00
Czekasz na rudego, który obieca ci darmowe "zeszyty" dla klientów w sklepach.
Gość
Gość 04.07.2022, 07:24
Abcd hej ,opanuj się,tylko nie rudy !!!
Kolorów nie znasz .
o
o 03.07.2022, 21:13
Pewnie przy okazji jakąś działeczkę nabył. Przecież nie przyjechał tu tak bezinteresownie.
Malgorzata
Malgorzata 03.07.2022, 21:40
Szkoda, że chamstwo niema granic.
Kuń Rafau
Kuń Rafau 03.07.2022, 19:16
O co wy się tutaj tak kłócicie?.Pan Premier współpracował z Panem Tuskiem, był jego doradcą.Czy Pis, Czy Po to to samo!!!.Podajcie sobie wszyscy rece na zgodę i bez agresji .
bambino
bambino 04.07.2022, 20:06
Ten kuń gada i słusznie gada... Ja osobiście jestem za zniesieniem immunitetu dla tych z wiejskiej. Trzeba zrobić jakiś projekt obywatelski imieniem posła nojmana...hehe
rozjemca
rozjemca 03.07.2022, 19:20
pogonić tą żydo-komunę...
Tczewiak
Tczewiak 04.07.2022, 06:17
7- kolorkwą.
tts
tts 04.07.2022, 20:07
Chyba 6 kolorową....
kociewiak
kociewiak 03.07.2022, 15:34
widmo kaczyzmu to tragedia dla naszego kraju , kacza sr.aka rozlewa się po Polsce - skandal
kolt
kolt 04.07.2022, 20:09
Ty błaźnie, gdyby peło złodziejskie po 2015 dalej rządziło Śląsk już byłby niemieckimi kopalniami zawalony nie mówiąc o reszcie... won z niemiecką podłą agenturą.
Abcd
Abcd 04.07.2022, 07:02
Nie dla naszevo kraju tylko dla lewaków-zdrajców knujących przeciwko nam w brukseli /żeby było tak, jak było"/.
Anonim
Anonim 04.07.2022, 06:25
Niemiecko-sowiecki lewak
widz
widz 03.07.2022, 15:28
obiecywał i nakłamał tak , że nosem szoruje już po ziemi...
głośnik
głośnik 03.07.2022, 12:54
przyjechał , nakłamał i pojechał , czyli bez zmian na lepsze...
Izabela.
Izabela. 03.07.2022, 18:19
Mateusz przyjeżdżaj częściej. Jesteś mile widziany poza oszołomami od rudego, których jest garstka - bandziorów.
Borys
Borys 03.07.2022, 14:55
Przez takich lewacki h zdrajców jak ty i pedały w brukseli nie może być w Polsce dobrze - ale są jeszcze oddani krajowi ludzie, dzięmi którym wyjdziemy z tej głupoty - po...bany lewaku. Szkoda tylko że i ty i ten ruj chudy z tego korxystacie.
Julia
Julia 03.07.2022, 15:18
Borys ty masz te weneryczne objawy??
Borys
Borys 04.07.2022, 06:41
Nie - robert mmie nie dotykał.
no jo
no jo 03.07.2022, 09:57
Mateusza tu nie chcemy bo na Szymona głosujemy.
Joanna.
Joanna. 03.07.2022, 18:21
Szkoda, że rysio jeszcze cicho siedzi, bo tobie by odpowiadał.
Antykomuch.
Antykomuch. 03.07.2022, 14:49
Na pajaca, pedałów i obrzydliwe głupie lesbije. Wstydż się lewaku.
no jo
no jo 03.07.2022, 15:24
Jestem lewakiem i jestem z tego dumny, a ty durny i głupi.
Robert
Robert 03.07.2022, 17:38
Pedał też jest dumny, że jest pedałem. Ale to pedał.
Abcd
Abcd 04.07.2022, 07:04
Zboczeniec.
no jo
no jo 03.07.2022, 21:45
Mówisz o księżach?
Rafau.
Rafau. 03.07.2022, 14:41
Uwielbiasz błaznów, pedałów, lesbije i chudego ruja. I chcesz, żeby było fobrze i sprswiedliwie. Ģłupi baranie. Takiego rządu jaki mamy teraz nie było w Polsce. Tak dobrego i oddanego krajowi. Jesteś czerwoną gnidą indoktrynowanym przez kasty i złodziei /PO - gawłowski, koń, nowak i reszta/.
no jo
no jo 03.07.2022, 15:25
Prawiczku *** ***j
Qwerty
Qwerty 03.07.2022, 14:16
Na laleczkę Chucky ??? 🤣🤣W życiu .
Sama nazwa partii 2050 jest do ***
no jo
no jo 03.07.2022, 15:26
A PiS - *** i ***ją
"Ó"
"Ó" 03.07.2022, 06:27
Do "Kaśki".
Dziewczyno jaki to wstyd ,robić błędy ortograficzne.Cyt."wrucimy" kto tak pisze ?
Szkoda,ze słowa "rudy",którego tak często używasz nie napisałaś przez "ó".
Usta pełne złośliwości a pisownia poniżej zera.
Anka
Anka 03.07.2022, 00:47
Bardzo się cieszę, że taka ważna osobistość odwiedzi nasze miasto. Już pisał wiele razy, ale powtórzę ponownie. Od czasów PISu, w naszym kraju żyje się po prostu o wiele lepiej. Mnie osobiście stać na wiele rzeczy. Nie patrzę już, jak przeżyć do 10-ego każdego miesiąca, bo wraz ze wzrostem wynagrodzenia mogę sobie pozwolić na wiele więcej. Nie dziwi mnie również fakt, dlaczego tak wielu młodych ludzi głosuję za PISem. Młodzież to nasza przyszłość i zawsze wie lepiej. Niestety, ale nie mogłam się stawić osobiście, ale mam nadzieję, że Starogardzianie, bardzo ciepło przyjęli Pana Premiera Mateusza Morawieckiego.
Qwerty
Qwerty 03.07.2022, 09:55
Coś ciepłego to Ci mogę dać do ust XD
Franek.
Franek. 03.07.2022, 15:00
Skończonych idiotów ci u nas nie brakuje. Debilów bezmózgowców wściekłych lewaków zbydlęciałych.
Kat
Kat 03.07.2022, 13:44
Ty błaźnie...do cyrku się nadajesz!!!
Qwerty
Qwerty 03.07.2022, 14:17
Zaraz po Tobie
Młody
Młody 03.07.2022, 05:24
Komentarz na zlecenie.
tutam
tutam 02.07.2022, 23:11
Obieca obwodnicę i elektryfikację linii kolejowej.
tutam
tutam 02.07.2022, 23:02
Skoro w Starogardzie nie będzie mediów, to ciekawe co będzie mówił do samorządowców. Może takie rzeczy, których właśnie my szarzy ludzie NIE POWINNIŚMY słyszeć?
Tevał
Tevał 03.07.2022, 17:40
A u rudego są media ? No, są - tylko wolne?
Łowca trolli
Łowca trolli 02.07.2022, 21:46
Widzę, że troll już jest tu aktywny
Rozbawiony
Rozbawiony 03.07.2022, 06:18
Ty tez jesteś aktywny.
"Łowca trolli" co za nonsens.
Uzurpator.
wenerdziad
wenerdziad 03.07.2022, 09:57
daj spokuj , on ma rację !! jestem tu aktywny , to niech się kocborowiak wyszumi !

Pozostałe