Inflacja wyższa od pierwotnych szacunków. GUS podał najnowsze dane

  • 13.05.2022, 10:25
  • Źródło: GUS
Inflacja wyższa od pierwotnych szacunków. GUS podał najnowsze dane

Podziel się:

Oceń:

Ceny towarów i usług konsumpcyjnych w kwietniu 2022 r. w porównaniu z analogicznym miesiącem ub. roku wzrosły o 12,4% (przy wzroście cen towarów – o 13,1% i usług – o 10,1%). W stosunku do poprzedniego miesiąca ceny towarów i usług wzrosły o 2,0% (w tym towarów – o 2,3% i usług – o 1,2%).

 

Źródło: GUS

Zdjęcia (1)

Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

gucio
gucio 19.05.2022, 08:01
jednym zdaniem dziadostwo - lewo , prawo i środek
gucio
gucio 19.05.2022, 08:31
największe dziadostwo to jest , jak mnie trolle trollujo
sebik
sebik 16.05.2022, 07:16
nie martwcie się glapinski dodrukuje tyle ile bedzie trzeba jak zabraknie papieru to w puszczy jeszcze pare drzew zostało
Janusz Kotas-Chojecki
Janusz Kotas-Chojecki 16.05.2022, 08:51
Inflacja jest w całej Europie, tam Glapiński też dodrukowuje pieniądze?
sranusz
sranusz 16.05.2022, 09:36
piździk ***cki możesz przybić piątkę geniuszowi ekonomi
Janusz Kotas-Chojecki
Janusz Kotas-Chojecki 16.05.2022, 10:04
Użyłeś bardzo mocnych, merytorycznych argumentów. Jesteś doktorem ekonomii?
sebix
sebix 16.05.2022, 11:42
na nic tutaj doktoraty ale rozumiem że jaśnie pan dwojga szlachetnych nazwisk tylko z doktorami polemizuje
Koń z Valony
Koń z Valony 14.05.2022, 08:07
Przyszedł rachunek za socjale, tarcze, plusy inne granty dla patusów. Dzień dobry.
Janusz Kotas-Chojecki
Janusz Kotas-Chojecki 16.05.2022, 08:48
Inflacja jest w całej Europie, tam PiS też rozdaje socjale, tarcze, plusy inne granty dla patusów? One z pewnością podwyższają inflację, ale nie są jedynym czynnikiem inflacjogennym.
P.S. Ile ty przyjmujesz socjali, plusów i innych zapomóg?
Radek
Radek 13.05.2022, 14:44
Lockdowny, Rozdawnictwo przynosi efekty. Większości można śmiało wszystko wmówić.
Janusz Kotas-Chojecki
Janusz Kotas-Chojecki 16.05.2022, 08:50
Inflacja jest w całej Europie, tam były PiSowskie lockdowny i rozdawnictwo? One z pewnością podwyższają inflację, ale nie są jedynym czynnikiem inflacjogennym.
P.S. Ile ty przyjmujesz socjali z tego rozdawnictwa?

Pozostałe