Unia skuteczniejsza od KPS

  • 22.04.2022, 09:55
  • redakcja
Unia skuteczniejsza od KPS

Podziel się:

Oceń:

W sobotę, 16 kwietnia Klub Piłkarski Starogard uległ w Janikowie miejscowej Unii 3:1. Mimo twardej gry naszych zawodników przeciwnicy okazali się skuteczniejsi. Nie ostudziło to jednak zapału starogardzkich zawodników, którzy w kolejnym spotkaniu wybiegną na murawę bardziej zmotywowani.

Pierwszą bramkę strzelili zawodnicy Unii Janikowo. W drugiej połowie, w 57 minucie, za sprawą Miłosza Manuszewskiego nasz zespół doprowadził do wyrównania 1:1, ale kilka minut później gospodarze wyszli na prowadzenie 2:1. Trzeci gol dla Unii padł w 93 minucie i był konsekwencją zmasowanych ataków naszej drużyny, która walczyła o wywiezienie choćby punktu z Janikowa.

_redakcja

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Xd
Xd 22.04.2022, 15:36
Czy czasami te piłkarzyki z KPs nie balują co tydzień po basementach lub kulach?
"Sportowcy" xd

Pozostałe