4 tczewian brutalnie pobiło 19-latka. Do zdarzenia doszło po północy... na placu zabaw

  • 10.01.2022, 11:54
  • redakcja
4 tczewian brutalnie pobiło 19-latka. Do zdarzenia doszło po północy...…

Podziel się:

Oceń:

Tczewscy policjanci zatrzymali czterech mężczyzn, których podejrzewali o pobicie mieszkańca tego miasta. Zatrzymane osoby trafiły do policyjnego aresztu. Trzech zatrzymanych 19-latków oraz 21-latek zostało przesłuchanych przez śledczych i usłyszeli zarzuty pobicia. Prokurator zastosował wobec nich policyjny dozór, zakaz zbliżania i kontaktowania się z pokrzywdzonym mężczyzną. Za to przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Na początku stycznia policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Tczewie otrzymali zgłoszenie o pobiciu 19-latka przez czterech mężczyzn. Przyjmujący zawiadomienie o popełnionym przestępstwie policjanci ustalili, że do zdarzenia doszło w nocy o godzinie 0.30 na jednym z placów zabaw. Mundurowi ustalili, że w tym czasie czterej mężczyźni po wcześniejszej kłótni z 19-latkiem, zaatakowali go i dotkliwie pobili. Pokrzywdzony mężczyzna z obrażeniami ciała trafił do trójmiejskiego szpitala. Stróże prawa zajmujący się tą sprawą ustalili, że związek z tym przestępstwem ma 21-latek oraz trzech 19-latków. Po tych ustaleniach kryminalni zatrzymali podejrzewanych mieszkańców Tczewa, których doprowadzili do policyjnego aresztu.

Śledczy przesłuchali zatrzymanych mieszkańców Tczewa, którym przedstawili zarzuty pobicia. Zatrzymanych mężczyzn policjanci doprowadzili do tczewskiej prokuratury, gdzie zastosowano wobec nich policyjny dozór, zakaz zbliżania i kontaktowania się z pokrzywdzonym mężczyzną. Teraz ich losem zajmie się sąd.

Za to przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 

_redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe