Pełnomocnik ds. przeciwdziałania mobbingowi

  • 26.12.2021, 10:20
  • redakcja
Pełnomocnik ds. przeciwdziałania mobbingowi

Podziel się:

Oceń:

Burmistrz Skarszew Jacek Pauli powołał pełnomocnika ds. przeciwdziałania mobbingowi, dyskryminacji i przemocy w miejscu pracy – jest nim kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Justyna Czaplewska

Pełnomocnik ma za zadanie wdrożyć politykę przeciwdziałania zjawiskom mobbingowi, dyskryminacji i przemocy oraz realizować m.in. takie zadania jak przyjmowanie i badanie zgłoszeń dotyczących mobbingu, dyskryminacji i przemocy oraz podejmowanie inicjatyw na rzecz przeciwdziałania tym zjawiskom. Pełnomocnik będzie realizował swoje zdania we wszystkich jednostkach i instytucjach gminy Skarszewy. Niedługo w Urzędzie Miejskim zostanie również powołana Komisja ds. przeciwdziałania mobbingowi, dyskryminacji i przemocy.
Powołanie pełnomocnika wynika z obowiązujących standardów zarządzania w samorządach oraz korporacjach i jest przejawem troski o pracowników.

_redakcja

Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Łowca trolli
Łowca trolli 28.12.2021, 12:11
Prawie wszystkie wpisy pochodzą od jednego trolla, który nawet sam sobie odpisuje. Dodatkowo daje swoim wpisom mnóstwo kciuków w górę, czyli albo ma zainstalowane milion przeglądarek, albo milion razy usuwa ciasteczka, żeby dodawać kolejne kciuki.
Kociewiak Tczewiak
Kociewiak Tczewiak 27.12.2021, 14:06
Dlaczego nie napiszecie ile dostał podwyżki?, Paniom oraz Panom Radnym też coś skapnęło. Trzeba będzie wykonywać polecenia swego Mentora bo inaczej Fora Ze Dwora!.
Tczewiak Kociewiak
Tczewiak Kociewiak 27.12.2021, 13:40
Brawo Panie Burmistrzu,po raz kolejny mi pan zaimponowal.Szaraki jest karany za brak maseczki a wladzy obostrzenia nie dotycza.Wreczanie nagrod za biegi to samo bez maseczek duzo ludzi pozuje na fejsbooku i zadnych reakcji.Wladza moze a reszta musi.
Ten sam Nick
Ten sam Nick 27.12.2021, 18:44
Władza nic nie musi, obostrzenia są dla Plebsu. Przyjedzie elektorat z okolicznych wiosek i biją brawa na stojąco, bo im basem obiecał. Jeden Pan z telewizji też miał jedynego wirusa, test pozytywny ale na eurowizję pojechał bo ozdrowiony został ,jeszcze będzie skarżył za pomówienia , a ludzie z automatu trafiają na izolacje.W tvpis o tym nie napiszą.To pisałem ja trol pod tysiącem ników.Fajnego tutaj macie Kociewiak łowcę trolli jest lepszy niż pegasus, na etacie czy społecznik?.
szczodry
szczodry 27.12.2021, 13:38
made in Skarszewy czyt. na bogato
Wściekły podatnim
Wściekły podatnim 27.12.2021, 13:09
W jakim [email protected]!#%^lonym swiecie ja zyje...
Dalej barany glosujcie na te same mordy to za pare lat bedzie w urzedzie kierownik zajmujacy sie wydawaniem długopisów i jego zastępca. W każdym urzędzie osoba otwierająca drzwi, a na każdym piętrze wyspecjalizowana osoba przypominająca o nakazie noszenia maseczki.
Tomasz
Tomasz 27.12.2021, 10:02
Przeprowadziłem się tutaj ze względu na dziewczynę. Wzięliśmy mieszkanie na kredyt i zaczęło się szukanie pracy na miejscu, żeby nie dojeżdżać do Trójmiasta .Czynsze nie należą do najtańszych, ale to pomińmy, o smogu nie będę się nawet wypowiadał. Proponowano mi pracę w budowlance ze współpracownikami którzy nie Trzeżwieją, oczywiście na czarno. Firmy stacjonarne , to samo bez umowy, ludzie pracują, ale za to kamery są wszędzie.Każde wyjście poza 15 minutową przerwą żeby się napić, siusiu lub coś większego wiązało się z meldowaniem przełożonemu gdzie byłem i po co, ponieważ na bieżąco monitorował firmę.Jeśli zwracałem uwagę na cokolwiek wszędzie pokazywano mi drzwi i powrót do Trójmiasta jeśli warunki nie odpowiadają Pana oczekiwaniom,Leniwy nie jestem ale normalne warunki Pracy i Umowa to podstawa!!.Zauważyłem, że pracownicy są lepiej traktowani jeśli są Obcokrajowcami i pieniążki też mają te same czy to nie dyskryminacja.Czy ta pani będzie reagowała jeśli ludzi będzie się zmuszać i deskryminowaćtym,że nie przyjmują regularnie specyfików?.
rask
rask 27.12.2021, 12:57
ta Pani będzie tylko dla pracowników UM Skarszewy... bogaty urząd że ma na takie etaty, albo się komuś należało...
trollek
trollek 28.12.2021, 10:36
Przeciwdziałanie przemocy, dyskryminacji w miejscu pracy?. Skarszewscy prywaciarze stosują to na porządku dziennym, ale znają kogo trzeba w urzędzie i nie tylko, rączki sobie wzajemnie ściskają więc... dopisz sobie resztę.
Łowca trolli
Łowca trolli 27.12.2021, 11:23
Wszystko fajnie, tylko że niedawno ten "Tomasz" pisał tu komantarze jako "Tczewiak" i pod wieloma innymi nickami

Pozostałe