Przyłącz się do akcji - ODBLASKOWA CHOINKA!

  • 27.11.2021, 17:45
  • redakcja
Przyłącz się do akcji - ODBLASKOWA CHOINKA!

Podziel się:

Oceń:

Daj odblaskowi drugie życie - niech nie leży w szafce skrycie. Zachęcamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami, dziadkami, ciociami i wujkami do przyłączenia się do akcji Urzędu Gminy Lubichowo.
- Zakładamy, że w waszych domach w szufladach czy na dnie szaf znajdują się elementy odblaskowe otrzymane przy okazji różnych akcji. W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia na naszym ryneczku w Lubichowie stanie choinka na którą to właśnie dzieci ze szkół i przedszkoli przygotowują świąteczne dekoracje. Zachęcamy, by dodać do tych dekoracji odblaskowe elementy z których nie korzystamy na co dzień. Powstanie wyjątkowa choinka odblaskowa - informują przedstawiciele Urzędu Gminy w Lubichowie. - Dzięki takiemu działaniu podzielicie się odblaskami z tymi, którzy ich nie posiadają. Każdy bowiem uczestnik ruchu drogowego nieposiadający takiego odblasku, będzie mógł podejść i wziąć go z choinki niczym otrzymany prezent od Mikołaja.
Osoby, które nie mają możliwości wykonania ozdoby z odblaskiem, a chcą przekazać sam odblask mogą go przynieść do Urzędu Gminy Lubichowo do dnia 01.12.2021 r. Wspólnie stworzymy niespotykane drzewko bożonarodzeniowe - zachęcają organizatorzy.
_redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe