Policjanci zatrzymali 46-latka za obrazę sądu

  • 04.10.2021, 14:24
  • redakcja
Policjanci zatrzymali 46-latka za obrazę sądu

Podziel się:

Oceń:

Karę pięciu dni pozbawienia wolności nałożył Sąd Rejonowy w Tczewie na 46-letniego mężczyznę, który przyszedł pijany na rozprawę. Policjanci, sprawdzając stan trzeźwości mieszkańca powiatu tczewskiego, uzyskali wynik ponad pół promila alkoholu. Zatrzymany mężczyzna trafił do aresztu.

W miniony piątek (1 października br.) po godzinie 10.00 oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Tczewie otrzymał zgłoszenie od pracowników miejscowego sądu o stawieniu się na rozprawę nietrzeźwym mężczyźnie. Interweniujący funkcjonariusze przebadali wskazanego 46-letniego mieszkańca powiatu tczewskiego, który jak się okazało miał ponad pół promila alkoholu. Sąd w związku z zaistniałą sytuacją zastosował wobec mężczyzny karę porządkową pięciu dni pozbawienia wolności. Mundurowi zgodnie z poleceniem sądu zatrzymali 46-latka i doprowadzili do aresztu.

Policjanci przypominają, że w razie naruszenia powagi, spokoju lub porządku czynności sądowych albo ubliżenia sądowi, czy innemu uczestnikowi sprawy, sąd może ukarać winnego karą porządkową grzywny do 10 tys. złotych lub karą pozbawienia wolności do 14 dni.

 

_redakcja

Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Nazdwyczajna kasta
Nazdwyczajna kasta 06.10.2021, 11:47
Wszyscy won
Moanma
Moanma 06.10.2021, 11:44
Brawo.wpiszcie to w statyki.rewelacja
żeby było tak jak było
żeby było tak jak było 06.10.2021, 07:54
No tak....A jak my zwykli ludzie musimy często przebywać, podróżować z pijanymi i śmierdzącymi lumpami, to co? Czy to nas nie obraża? Czy nie powoduje u nas złych emocji??
Kasta ! To jest prawda, kasta która ma się dobrze i sznuje siebie ponad wszystko !!
Stanisłąw
Stanisłąw 06.10.2021, 11:21
Zwykli ludzie muszą mieszkać w sąsiedztwie patologii,z którą nie można zrobić porządku. Kupiłem mieszkanie własnościowe, a za sąsiadów mam degeneratów uzależnionych od używek.Chleją codziennie, a z mieszkania nawet przez zamknięte drzwi cuchnie tanim alkoholem oraz kałem i uryną.Spółdzielnia nic nie może zrobić z nimi bo gdzieś mieszkać muszą , także mogą bezkarnie dewastować lokale, nie pracować, a my podatnicy mamy siedzieć cicho i finansować im czynsze, opał i żywność z Mopsu.Dla zwykłego uczciwie pracującego Polaka nie ma w tym kraju szacunku, tyraj i morda w kubeł.
bolo
bolo 07.10.2021, 08:44
To prawda, bardzo mi przykro, ale to sama prawda. Ten kraj jest upadły. I jak się do tego ma prawo własności? Ano tak że jak coś masz toś frajer, ubecki kraj może cię w doopę rypać. A jak nie masz nic to nawet milicja omija Cię szerokim łukiem. Komuna trwa !!!
miska ryżu
miska ryżu 05.10.2021, 15:14
No tak, ale pijany sędzia już nie obraża majestat sędziowski, tak samo prokurator latający nago po mieście, już nie obraża urzędu prokuratorskiego. Jaki kraj takie standardy etyczne...

Pozostałe