Kontynuuję rozwój w handlu z Żabką na Pomorzu

  • 23.09.2021, 20:34
  • Źródło: Artykuł sponsorowany
Kontynuuję rozwój w handlu z Żabką na Pomorzu

Podziel się:

Oceń:

W sieci Żabka sklepy w całym kraju prowadzi już ponad 6000 przedsiębiorców. Placówki Żabki rozwijają się również w naszym regionie – nowe placówki uruchamiane są m.in. w Tczewie, Kaliskiej i Starogardzie Gdańskim. W tym ostatnim jedną z placówek zarządza Karol Wanat, który przez lata pracował w innych sieciach handlowych, ale poszukiwał nowej drogi, która da mu szansę dalszego rozwoju i więcej swobody niż praca na etacie. Podobnie jak inni franczyzobiorcy otrzymał od sieci nowoczesny sklep w pełni wyposażony w meble, sprzęt , komputer, narzędzia ułatwiające zarządzanie nim, czy też dostęp do know-how. Dodatkowo tak jak wszyscy przystępujący do sieci franczyzobiorcy ma zagwarantowany przychód w wysokości 17 tys. zł miesięcznie przez pierwszy rok działalności oraz dodatkowo w tym okresie do 12 tys. zł na rozwój swojego biznesu. Wszystko to przy inwestycji własnej wynoszącej około 5 tys. zł. Marzysz o własnym biznesie? Może sklep Żabka w Twojej okolicy, podobnie jak dla Karola Wanata, będzie strzałem w dziesiątkę.

Dlaczego zdecydował się Pan na współpracę z Żabką?

Przez większość życia zawodowego byłem związany z handlem. Pracowałem w różnych sieciach handlowych. Któregoś razu spotkałem znajomego, który prowadził swoją Żabkę. Myślałem wówczas o zmianie zajęcia, chciałem dalej się rozwijać w branży. Polecił mnie i w ten sposób od końca 2019 roku prowadzę swój sklep pod szyldem sieci.

Dlaczego Żabka, a nie inna sieć franczyzowa czy całkowicie własny sklep?

Żabka oferuje sprawdzony model biznesowy przy niezwykle niskim wkładzie własnym - który de facto częściowo jest zwracany, jak w przypadku opłaty koncesyjnej po 3 miesiącach działalności. Założenie sklepu od zera wymaga dużego nakładu, przede wszystkim finansowego, trzeba zorganizować lokal, zakupić sprzęt i meble, znaleźć dostawców. Żabka to wszystko zapewnia i organizuje od samego początku. Każdy nowy franczyzobiorca otrzymuje gotowy do prowadzenia sklep – wyposażony w lodówki, meble i inny sprzęt.

Jak układa się współpraca z siecią? Co Panu się najbardziej podoba?

Sieć oferuje franczyzobiorcom szereg udogodnień, które gdy się je pozna i wykorzystuje, ułatwiają prowadzenie placówek. Regularnie używam aplikacji Cyberstore - śledzę w niej obroty czy sprawdzam dokładny termin kolejnej dostawy towaru. Na bieżąco korzystam też z Centrum Wsparcia Franczyzobiorców - specjalnej jednostki dedykowanej franczyzobiorcom - zgłaszam się do niej, gdy mam jakieś pytanie lub, gdy coś w sklepie nie funkcjonuje tak jak powinno. Mam również bardzo dobre doświadczenie ze wsparcia serwisowego sieci – Interwencyjne Grupy Serwisowe działają sprawnie i szybko usuwają ewentualne awarie.

Bardzo dobrze oceniam komunikację z siecią, jej przedstawiciele - na przykład Partnerzy ds. sprzedaży, którzy z nami współpracują - charakteryzują się dużym profesjonalizmem. Doceniam również to, że z jednej strony sieć reguluje wiele kwestii i wspiera nas w różnych obszarach, a z drugiej my odpowiadamy za zatrudnienie pracowników, możemy też zamawiać produkty regionalnych by wzbogacić nasz asportyment.

Czy poleciłby Pan współpracę z siecią?

Prowadzenie sklepu Żabka to biznes dla osób, które mają zapał, chęć do działania i są pracowite, a także oczywiście lubią handel – bo w życiu, aby być w czymś dobry, trzeba robić to, co się lubi. Jeśli nie ma się wiedzy o handlu, to nie problem - sieć oferuje szkolenie początkowe, następnie wsparcie Trenera ds. Szkoleń czy Partnera ds. Sprzedaży, choć oczywiście całą tę zdobytą wiedzę trzeba przećwiczyć, wdrożyć samodzielnie w swoim sklepie. Osobiście miałem doświadczenie w branży - było mi z pewnością w pierwszych miesiącach zdecydowanie łatwiej, ale to nie jest klucz do sukcesu. Trzeba być zaangażowanym i poświęcać czas temu, co się lubi, wówczas można każdego dnia czerpać satysfakcję z prowadzenia sklepu Żabka.

By zostać franczyzobiorcą Żabki należy przejść pomyślnie etap rekrutacji i szkoleń. Żabka zapewnia nie tylko wypracowany przez lata know-how, gotowy do prowadzenia sklep, ale daje także wszystkich działającym z nią przedsiębiorcom wsparcie marketingowe, techniczne czy logistyczne. Jeśli chciałbyś poprowadzić swój sklep w naszym regionie, dowiedź się więcej na: www.zabka.pl/franczyza.

Źródło: Artykuł sponsorowany

Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

tutam
tutam 03.10.2021, 18:00
Normalnych ludzi przestrzegam przed zakupami w tym sklepie, zwłaszcza w niedzielę. W niedzielę normalnego człowieka tam nie spotkasz, sami menele i ćpuny, w każdym razie osoby dziwnie zachowujące się. Dziwnie dowcipkują, podśpiewują, są jakoś dziwnie i sztucznie uprzejmi, a tak naprawdę ukrywają agresję i pewno noże w kieszeniach. Oczywiście kupują alkohol, bo niby co innego. Podobnie jest zresztą na ławeczkach pod pomnikiem Mickiewicza i pod monopolowym Borys.
Alan
Alan 03.10.2021, 20:25
Coraz więcej menelstwa, alkoholizmu i narkomani widać na Kociewiu.Chodzą śmieszkują z byle czego,widać, że narkotyki poczyniły w ich mózgu spustoszenie.Nikt sie takimi ludzmi nie interesuje, brak jakiegokolwiek leczenia.
tutam
tutam 03.10.2021, 21:23
Ostatnio często spotykam w tych okolicach (także pod tą Żabką) dość młodego chłopaka, który żebrze i mówi że jest niepełnosprawny. Też dziwnie się zachowuje. Jakoś mu nie wierzę. Ja też jestem niepełnosprawny, a muszę tyrać jak głupi. Znam niepełnosprawnych, którzy też co prawda nie pracują, ale mają rentę i opiekunkę która dba o to żeby niczego im nie brakowało. Można mieć odpowiednią opiekę, tylko trzeba mieć kogoś kto tym pokieruje i skieruje gdzie trzeba.
tutam
tutam 01.10.2021, 18:18
Skandalem są ceny w Żabce. Takie ceny to miejcie sobie w Gdańsku czy w Warszawie, a nie w Starogardzie, gdzie standardem na rynku pracy jest płaca minimalna.
Iza
Iza 01.10.2021, 19:43
Hello, mamy wolny rynek. Jak ci cena nie odpowiada to idz gdzie indziej.
tutam
tutam 03.10.2021, 18:02
Wolny rynek nie oznacza dyktatu cen, mądralo. Tam gdzie nie ma konkurencji, nie ma też wolnego rynku.
Brat Tachibana
Brat Tachibana 04.10.2021, 19:36
O czym Ty piszesz? Biedronki na każdym rogu, dwa sklepy Lidla i Carrefour. Do tego dochodzi market w okolicach PKP i chyba 2 Polo Markety+ mnóstwo sklepów osiedlowych. O jaki brak konkurencji Ci chodzi?

Pozostałe