Osieckie wakacje z dzielnicowymi

  • 03.08.2021, 13:29
  • Źródło: KPP Starogard Gdański
Osieckie wakacje z dzielnicowymi

Podziel się:

Oceń:

W piątek 30 lipca br. dzielnicowi ze Skórcza podczas zajęć z cyklu „Osieckie Wakacje” rozmawiali z dziećmi, o bezpiecznym wypoczynku w czasie wakacji. Funkcjonariusze przestrzegali przed zagrożeniami oraz opowiadali o bezpiecznych formach spędzania czasu wolnego.

Mundurowi z Posterunku Policji w Skórczu odwiedzili dzieci w Publicznej Szkole Podstawowej w Osieku. Policjanci opowiadali najmłodszym o bezpiecznych formach spędzania wakacji. W trakcie zajęć funkcjonariusze poruszyli tematy związane z bezpiecznym wypoczynkiem nad wodą, odpowiedzialnym zachowaniem w ruchu drogowym oraz przemocą w Internecie.

Sierpień, to okres wzmożonych prac rolniczych, dlatego policjanci szczególny nacisk położyli na omówienie zagadnień związanych z bezpieczeństwem dzieci podczas prac polowych. Mundurowi ostrzegali również dzieci przed kontaktem z obcymi osobami. Uczestnicy zajęć mieli okazję przetestować gogle symulujące wpływ alkoholu na organizm człowieka.

Zajęcia odbyły się w ramach cyklu pn. ”Osieckie wakacje” i cieszyły się dużym zainteresowaniem.

 

Źródło: KPP Starogard Gdański

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Emil
Emil 04.08.2021, 05:23
Za moich czasów.. nie było takich pogadanek, nie wmawiano nam, że to my-dzieci jesteśmy najważniejsze, nie testowaliśmy alko gogli .Dzieci z natury mają przewrotną naturę, jeśli się je zniechęca do czegoś to spróbują. Potem proszę się nie dziwić, że rodzice nie dają sobie rady z pociechami, i jeszcze straszą dorosłych że zadzwonią na numer alarmowy. Wokół nas żyją też inni ludzie którym należy się szacunek. Większym zagrożeniem dzisiejszego świata są coraz bardziej dostępne narkotyki.
uber
uber 03.08.2021, 22:26
WON!

Pozostałe