Wstąp w szeregi Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej

  • 19.06.2021, 17:20
  • redakcja
Wstąp w szeregi Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej

Podziel się:

Oceń:

Interesujesz się pożarnictwem? Chciałbyś poznać zawód strażaka? Jesteś gotowy na nowe doświadczenia i zdobywanie wiedzy ratowniczej? Druhowie z OSP Zblewo zachęcają do wstąpienia w szeregi Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej.

Do Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej (MDP) wstąpić mogą chłopy oraz dziewczęta w wieku od 10 do 16 lat.
- Zbiórki odbywać się będą w każdą środę o godzinie 17.00 (godzina może ulec zmianie) - mówią druhowie z OSP Zblewo. - Informujemy, iż pierwszeństwo ma młodzież ze Zblewa, a w przypadku bardzo dużej liczby chętnych obowiązywać będzie zasada: kto pierwszy ten lepszy - dodają.

_redakcja

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Paweł
Paweł 20.06.2021, 13:13
W artykule jest błąd Mogą chłopy oraz dziewczęta.
Grzegorz
Grzegorz 20.06.2021, 10:13
Jestem jak najbardziej za, z jednym ale...Szkolenie z pierwszej pomocy, ale już wyjazdy na akcje, powinny być po przejściu selekcji i nie mam tutaj na myśli znajomości przepisów. Do Osp trafiają pozytywni, wspaniali ludzie, ale też tacy, którzy zawitali, tam przez przypadek i nigdy nie powinni być nazywani Strażakami. Celowe doprowadzanie do pożarów, podczas akcji robienie zdjęć dla różnych portali, nawet dochodziło do przywłaszczania rzeczy zamiast zająć się gaszeniem, lub podczas wypadku o czym wspominali mi kiedyś znajomi.Adrenalina i stres robią swoje ale u niektórych powiększone zrenice, oczy jak 5 złotych jednoznacznie wskazują.I jeszcze jedno dlaczego Strażacy apelują o nierobienie czegoś, chociażby wypalanie traw, czy palenie śmieci a potem sami to robią?,oczywiście koledzy wstawią się za znajomym z szeregów,ite powoływania sie na znajomości ja mogę bo... żal mi takich.Proszę uważnie przeczytać i żeby żadna jednostka Osp nie wzieła tego sobie jako hejt pod swoim adresem.

Pozostałe