Nagrała ich kamera, jak kradli elektronarzędzia. Złodziei szuka policja [NAGRANIE]

  • 29.03.2021, 16:50
  • redakcja
Nagrała ich kamera, jak kradli elektronarzędzia. Złodziei szuka policja [NAGRANIE]

Podziel się:

Oceń:

Starogardzcy mundurowi prowadzą dochodzenie dotyczące kradzieży elektronarzędzi. Sprawcy ukradli szlifierkę do gipsu oraz piłę tarczową. Moment kradzieży zarejestrowały kamery monitoringu. Śledczy poszukują wszelkich informacji mogących pomóc w ustaleniu tożsamości sprawców tego przestępstwa.

Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim prowadzą czynności w sprawie kradzieży elektronarzędzi. Do zdarzenia doszło 4 marca bieżącego roku na terenie jednego z miejscowych marketów budowlanych. Wizerunki sprawców zarejestrował monitoring.

Przestępcy zabrali piłę tarczową tzw. ukośnicę oraz szlifierkę do gipsu i nie płacąc za towar uciekli ze sklepu. Łączna wartość strat spowodowana kradzieżą wyniosła blisko 750 zł.

Osoby, które mogą pomóc w rozpoznaniu lub ustaleniu tożsamości podejrzanych osób, proszone są o kontakt z policjantką prowadzącą sprawę pod numerem telefonu 4774-27-340 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem [email protected]  

Funkcjonariusze zapewniają pełną anonimowość i szczegółową weryfikację każdego sygnału.

 


 

_redakcja

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

didi
didi 30.03.2021, 23:22
"Wizerunki sprawców zarejestrował monitoring." XD

Oj tam zaraz przestępcy... Porządni obywatele, którzy w trosce o nasze zdrowie stosują się do obostrzeń sanitarno-epidemiologicznych! Dziękujemy Was Panowie !
obywatel
obywatel 31.03.2021, 18:23
jak przyjdą i ciebie okradną to tez powiesz że to porządni obywatele byli ?

Pozostałe