Stale Niestała - zostań statystą w filmie

  • 16.03.2021, 09:55
  • redakcja
Stale Niestała - zostań statystą w filmie

Podziel się:

Oceń:

W najbliższym czasie w Starogardzie Gdańskim odbędzie się realizacja zdjęć do filmu fabularnego pod roboczym tytułem „Stale Niestała”. Producenci filmu poszukują statystów w wieku od 17 do 45 lat. Sprawdźcie, jakie wymagania trzeba spełnić.

Reżyserką filmu jest Olga Chajdas, zdobywczyni nagród m.in. na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Rotterdamie, Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni oraz nominacji do Paszportów Polityki. Znana z takich produkcji jak seriale „Wataha”, „1983”, „Barwy Szczęścia” oraz filmów „Erotica 2022” oraz „Nina”. Zdjęcia w Starogardzie Gdańskim ruszają 23 marca tego roku.

Historia zbuntowanej artystki
Fabularnie akcja rozgrywa się w Starogardzie Gdańskim i Trójmieście w latach 80.
Jest to historia młodej, zbuntowanej artystki, która zmaga się z rodzinnymi problemami oraz szarą codziennością czasów PRL. Dziewczyna obraca się w punkrockowym środowisku muzycznym, a jej bujna osobowość nie do końca pasuje do ówczesnej rzeczywistości.

Statyści poszukiwani
Do filmu poszukiwani są Statyści ze Starogardu Gdańskiego i okolic.
- Głównie poszukujemy osób w wieku od 17 do 45 lat, kobiet i mężczyzn. Bardzo chętnie zaprosimy do udziału zwłaszcza osoby, które mają naturalny kolor włosów, panie bez sztucznych rzęs, osoby bez tatuaży w widocznych miejscach ciała, itp. Zależy nam na maksymalnym zbliżeniu się do przedstawianej epoki lat 80-tych - mówi przedstawicielka firmy Studio ABM Trójmiasto, zatrudniającej statystów do tej produkcji.

Zostań statystą
Aby zostać statystą w filmie "Stale Niestała", należy wysłać zgłoszenie na e-mail: [email protected]. Zgłoszenie powinno zawierać: imię, nazwisko, miasto zamieszkania, wiek, nr telefonu, a także aktualne zdjęcie portretowe bez okularów słonecznych oraz zdjęcie sylwetki. Można również zgłosić się przez formularz: https://zgloszenia24.pl/f/statystowanie-stale-niestala

 

 

_redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe