Policjanci za trzymali mężczyznę, który przewoził narkotyki

  • 05.03.2021, 20:35
  • KPP Starogard/ JT
Policjanci za trzymali mężczyznę, który przewoził narkotyki

Podziel się:

Oceń:

Starogardzcy kryminalni zatrzymali kierowcę osobowego volkswagena, który podróżował autem z narkotykami w kieszeni. Funkcjonariusze zabezpieczyli amfetaminę i marihuanę. Mężczyzna został przewieziony do komendy, dzisiaj usłyszy zarzuty. Za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Kryminalni ze Starogardu Gdańskiego, którzy na co dzień zajmują się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, zatrzymali wczoraj wieczorem do kontroli drogowej osobowego volkswagena. Podczas rozmowy z policjantami kierowca tego auta wykazywał wyraźne oznaki zdenerwowania, co wzmogło czujność funkcjonariuszy. Kryminalni postanowili sprawdzić, co jest przyczyną takiego zachowania.

W trakcie przeszukania funkcjonariusze znaleźli w kieszeni kurtki spakowane w folię aluminiową narkotyki, badanie testerem wykazało, że była to amfetamina oraz marihuana. Mężczyzna został zatrzymany i przekonwojowany do starogardzkiej komendy, gdzie spędził noc w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych. Niebawem 42-letni mieszkaniec powiatu starogardzkiego stanie przed sądem, gdzie odpowie za popełnione przestępstwo. Za posiadanie środków odurzających Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje karę do 3 lat więzienia.

 

 

KPP Starogard/ JT

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

PolYglota
PolYglota 08.03.2021, 13:08
"za trzymali" ????? A może miało być: "trzymali za" 🤣???
okidoki
okidoki 06.03.2021, 01:20
Brawo. Czuję się bezpiecznie. Złapaliście groźnego bandziora. Kto kolejny przestępca bez maski antykowidowej ?
Wstyd Wstyd wstyd !!!

Pozostałe