FILM: Strzelanina pod tczewskim szpitalem. Publikujemy nagranie ze strzelaniny

  • 16.07.2020, 11:02
  • JT/tczewska.pl (PS)
FILM: Strzelanina pod tczewskim szpitalem. Publikujemy nagranie ze strzelaniny

Podziel się:

Oceń:

11 lipca 2020 roku na ulicy 30 Stycznia w Tczewie, koło szpitala powiatowego rozegrały się sceny jak z filmu. Pomiędzy trzema mężczyznami doszło do awantury, która przerodziła się ostrą bójkę. Nagle z jednej strony nadbiegło dwóch mężczyzn. Jeden z nich wyciągnął broń i oddał strzały w kierunku bijących się osób.

Sytuację zauważył starszy mężczyzna, który dokonał obywatelskiego zatrzymania jednego ze sprawców. Pozostali zbiegli...
Po ok 8 minutach od zgłoszenia na miejsce przybył pierwszy patrol policji.
Mundurowi zatrzymali jednego z uczestników zajścia i przewieźli go na komendę. Wkrótce po tym na miejsce przybyły dwa kolejne patrole policji.

Nie wiadomo, co były przyczyną bójki, ani czy broń, z której oddano strzały była  nabita ostrą amunicją. Sprawa jest bardzo rozwojowa. Policja ze względu na dobro śledztwa nie zdradza szczegółów...

 

 

JT/tczewska.pl (PS)

Komentarze (81)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Zzzz
Zzzz 20.07.2020, 18:28
Starszy człowiek i jeszcze może
*** Policje
*** Policje 20.07.2020, 14:02
strzelanina a policja jak zwykle ma czas *** Polka
mat
mat 20.07.2020, 10:56
Najlepszy był ten starszy facet .Jakby się wkur ...to by ich w pęczki powiązał
Profesor Bil
Profesor Bil 19.07.2020, 23:51
Ciekawe jest to że przed tym zajściem jedziłty auta,w dwóch kierunkach, az do momentu pobicia wtedy auta tamtędy przestały przejeżdżać, potem policja przyjechała i ruch spowrotem wrócił na drogę wtedy kiedy złapano przestępce? nie uważacie że to sie wydaje conajmniej dziwne?
szary człowiek
szary człowiek 20.07.2020, 17:20
Dziwne? wszyscy stchórzyli jak to polacy mocni w gębia a jak sie biją to stoją z boku albo odwracają zwrok to jest żałosne a nie dziwne
Jan
Jan 19.07.2020, 22:34
"Po ok 8 minutach od zgłoszenia na miejsce przybył pierwszy patrol policji." SERIO??? ...a co to jest Los Angeles czy Londyn żeby całe miasto było sparaliżowane korkami...?? :/
Zuchwaływsieci
Zuchwaływsieci 19.07.2020, 22:28
To jest mega żałosna próba gangsterski... Policja powinna bardziej zdecydowanie obchodzić się z takimi pajacami. Zdecydowane obezwładnienie z jakimś przypadkowym kopniaczkiem w nosek. Tak aby delikwent do końca życia, przeglądając się w lustrze mógł rozmyślać czy naprawdę się opłacało. Brawo dla Pani i Pana, którzy dokonali zatrzymania. Bohaterowie!
Pedel
Pedel 19.07.2020, 19:55
Z tego co widzę, Policjanci biją, zachowują się jak mafia!
Jakiś ktoś
Jakiś ktoś 20.07.2020, 10:16
...za słabo biją
krzysztof
krzysztof 19.07.2020, 21:25
gdzies to wypatrzyl ciekawe
Jan
Jan 19.07.2020, 20:38
Policjant przestępce powinien traktować jak przestępce.
Obywatel
Obywatel 19.07.2020, 17:51
Tą całą psiarnie na Cedry Wielkie przenieść... natentychmiast..
Sebix :-)
Sebix :-) 19.07.2020, 17:26
Dziewczyny nie drapac mi sie tu
Krzysztof czermanski
Krzysztof czermanski 19.07.2020, 16:36
I co to za idiotyczny film nie dośc ze jest jakies migotanie obrazu to jeszcze nie ma żadnej strzelaniny
Papaj
Papaj 19.07.2020, 15:29
Dziadek solo obezwładnił sebixa a dwójka policjantów wiele razy nie potrafi sobie poradzić w takiej sytuacji
Taki jeden
Taki jeden 20.07.2020, 00:24
Widać że ten dziadek nie raz się w tańcu nie ***ił ale wtedy lepiej szkolono milicję (założenie) :)
mmm
mmm 19.07.2020, 14:15
Ha ha najlepszy ten co go baba pogoniła :D
Ja***
Ja*** 19.07.2020, 22:22
Dokładnie! Kozak z Puerto Rico!
Obywatel
Obywatel 19.07.2020, 12:42
Policja powinna działać tak skutecznie jak ten Pan, który dokonał zatrzymania obywatelskiego
Paweł
Paweł 19.07.2020, 12:18
Po pierwsze droga redakcjo i autorze tego pseudo reportażu. Nie ma czegoś takiego jak obywatelskie zatrzymanie. Zatrzymania dokonują organy ścigania, jest obywatelskie ujęcie jeżeli już. 8 minut to imponujący wynik jak na tak małe miasto, oczywiście to sarkazm, biorąc pod uwagę, że zachodziła możliwość użycia broni przez sprawców, zatem mogli wszystkich powystrzelać i spokojnie udać się np do Gdańska na kawę przez nikogo niepokojeni. I na koniec do autora tych wypocin. Nabić to można broń skałkową a nie współczesną broń. Zanim pan pseudo redaktor coś napiszę warto się dokształcić.
Edek
Edek 19.07.2020, 16:01
Ja *** różnica po ***u ty cwelicho. Fenomen się *** znalazł, znawca, pewnie pisowska ***.
Piękny film :)
Piękny film :) 19.07.2020, 09:50
Prawilni rycerze sebixy jak zwykle mocni przewagą liczebną, a i to jak widać nie zawsze :D Brawo dziadek! Stara szkoła, trzeba hołocie pokazywać gdzie ich miejsce. Policja w 8 minut, to i tak szybko, w moim mieście trzeba czekać z pół godziny. Jak się sam nie obronisz, to na policję nie masz co liczyć, nigdy.
JanuszSsiePalca
JanuszSsiePalca 19.07.2020, 13:56
zamknij *** ryj czemu sebixy szmato mała? *** cie januszu :) :D
Tomek
Tomek 20.07.2020, 10:54
Sebixy, bezmózgie orangutany w ortalionach :DD a ten w czarnej bluzie to już w ogóle kozak frajer pośmiewisko całej Polski
Roman
Roman 19.07.2020, 09:49
Imponujący wynik 8 minut tyle Teoretykom zajmuje przejechanie całego Tczewa i to na sygnale.Trójmiasto czyli Gdańsk, Sopot, Gdynię, pewnie w pół godziny wzdłuż i wszerz przejeżdżacie?.Zachowujecie,się jak mój szef, w życiu fizycznie nie pracował, pojęcia nie ma ale jak wykonujesz zlecenie dla klienta to z zegarkiem stoi nad tobą.Zaraz będą jakieś dziwne skojarzenia.
Ktoś
Ktoś 19.07.2020, 18:43
A co ty człowieku myślisz że policja to czeka tylko aż ktoś broń wyjmie i od razu jest... A może byli na interwencji gdzie mąż napieprzal żonę albo dzieci...A na miasto jest jeden patrol... Sami do tego doprowadziliście że nie ma policji wtedy kiedy powinna być i na czas..ale oczywiście pretensje rzucać to umiecie.
Roman
Roman 19.07.2020, 19:04
A ja sobie myślę, że Ktoś nie umie czytać ze zrozumieniem.Nie przejmuj się nie jesteś w tym odosobniony, tutaj więcej takich.Wiesz czym jest teoria a czym praktyka?, w teorii czyli ktoś ocenia innych nie mając pojęcia ile czasu zajmuje przejazd radiowozu nawet na sygnale.Ludzie czytajcie każdy komentarz po kilka razy albo lepiej niech ktoś wam go przełoży na język bardziej prosty.Akurat szanuje pracę każdego w naszym kraju i staram się każdego zrozumieć.Odrobina sarkazmu w komentarzu i już ciężko wam się ludzie myśli, tylko pisać prosto po chłopsku.
Iza
Iza 19.07.2020, 14:19
Racja, teoretycy tylko oceniać innych potrafią.Wiedzą, jak jezdzić autem uprzywilejowanym na sygnale, chociaż nigdy nie kierowali takim pojazdem.
HWDP
HWDP 19.07.2020, 08:42
Coś strasznego 🤣🤣🤣🤣 dobrze ze szpitala nie wysadzili w powietrze i dziadka nie wyruchali w dupsko Matko boska. Coś strasznego
tttt
tttt 19.07.2020, 09:40
dobrze że Ciebie nikt nie wyruchał cioto
Smolar
Smolar 19.07.2020, 08:38
*** gangsta zatrzymał emeryt😂😂😂
Olsztyński Elbląg
Olsztyński Elbląg 19.07.2020, 09:30
Gdybyś uważnie obejrzal cały film nadesłany to byś się domyślił, że owy dziadek wiedział co robi i jak ma to zrobić żeby się pseudo gangus nie wyrwał. Szacunku trochę dla takich ludzi jak ten starszy mężczyzna. Ty zapewne stwierdził byś, a to mnie nie dotyczy nie będę się wtrącał, ale jak ty będziesz w takiej sytuacji jak koleś którego okładali to będziesz płakać i wołać ratunku!!!! Bijo!!!!!! Nie ma znaczenia czy są to jakieś porachunki czy zwykła sprzeczka nie ma to żadnego znaczenia. Jak chłopaki mają do siebie jakieś żale to idą za róg i tam załatwiają takie sprawy a nie na ulicy gdzie chodzą matki z dziećmi. Gościu żal mi ciebie i twojej rodziny
420
420 19.07.2020, 12:30
Biją nie bijo 😂
Pipi
Pipi 19.07.2020, 02:47
I dziadek będzie miał miał największy wyrok po co się miesza
Sara
Sara 18.07.2020, 20:23
Śmiechu warte. To jacyś straszni "gangsterzy" byli, skoro jeden dał się zatrzymać "starszemu mężczyźnie" a drugi przestraszył się kobiety z telefonem. No i nasza dzielna policja. Komenda jest 200 metrów od tego miejsca, ale dzielni policjanci pojawili się już po ...8 minutach.
Ktoś
Ktoś 20.07.2020, 11:30
Ten starszy pan był dobrze wyszkolony pewnie jakiś były milicjant albo żołnierz.
Tczew
Tczew 19.07.2020, 21:23
Żeby policja czy karetka przyjechala najpierw zgloszenie jest przyjmowane przez dyspozytora w Olsztynie, zanim napiszesz to sie troche dokształć....
Polak
Polak 19.07.2020, 13:41
Ale ty jestes glupia!!!
Jesteś daremna jak ogór w słoju.
Jesteś daremna jak ogór w słoju. 19.07.2020, 07:52
A czy wiesz że policja nie siedzi na tyłkach na komendzie tylko obsługuje interwencję w podległym rejonie?
Ja
Ja 19.07.2020, 09:53
Dokładnie gosc myśli ze policja to jak karetki i strażaki czekają na komendzie żeby jechać na akcje 😂za siedzenie na komendzie to się w policji ma problemy
Ja
Ja 19.07.2020, 10:23
Dokładnie TAK!!! Tylko z małą poprawką "karetki i strażaki" niosą ludziom pomoc a *** milicja siedzi za nasze pieniądze po Macach i wpierdala darmową kawę
Polak
Polak 19.07.2020, 13:44
Chcialbym zeby jej(policji) nie bylo przez dwa dni ,wtedy dupku bys blagal Policjo wroc.!!!!
410
410 19.07.2020, 12:31
Jeść kawę ? Zdolny jesteś 😂
Przemek
Przemek 19.07.2020, 10:04
Nie wiem jakie są procedury, ale może się zdarzyć, że nawet Strażacy są na akcji ze względu na grożny pożar czy wypadek,to wtedy jak stanie się coś blisko jednostki, to pewnie oficer odbierający telefon ma biec na akcję, a następnych 50 będzie się burzyć, że nikt telefonów nie odbiera.Z karetkami ta sam sprawa, czasem wszystkie mogą być zajęte.Ludzie wezcie sie do pracy bo z nieróbstwa i socjalu wam się w głowach miesza.

Pozostałe