Koronawirus w Urzędzie Miasta? Pracownicy zostali objęci kwarantanną

  • 03.07.2020, 12:36 (aktualizacja 03.07.2020, 13:22)
  • redakcja
Koronawirus w Urzędzie Miasta? Pracownicy zostali objęci kwarantanną

Podziel się:

Oceń:

W związku z pojawiającymi się doniesieniami dotyczącymi zachorowań na COViD-19 w Urzędzie Miasta w Starogardzie, postanowiliśmy sprawdzić, czy wśród pracowników magistratu są osoby, u których wykryto obecność COViD-19..

- Nie ma w Urzędzie osoby zarażonej koronawirusem – uspokaja Magdalena Dalecka, rzecznik prezydenta miasta w Starogardzie. - Dwóch pracowników miało bezpośredni kontakt z osobami zarażonymi i dwóch pośredni. Wszystkie natychmiast zostały objęte kwarantanną. Pracodawca zlecił też wykonanie u nich testów.  Wyniki są negatywne. W trosce o bezpieczeństwo prezydent miasta zlecił również na okres dwóch tygodni od 29 czerwca do 10 lipca pracę zdalną. Urzędnicy podzieleni są na dwie grupy i pracują naprzemiennie dwa dni w Urzędzie dwa dni w domu – mówi.


Z podobnym pytaniem postanowiliśmy zwrócić się do Starostwa Powiatowego w Starogardzie Gdańskim.
Jeśli otrzymamy jakiekolwiek informacje w tej sprawie, poinformujemy Was o tym.

 

_redakcja

Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

jerzy
jerzy 20.07.2020, 12:36
w um , na wszystko brakuje pieniędzy wg. ich rzecznika , a swoim wypłacają 1500 zł tyt. koronawirusa - totalny skandal
księgowy
księgowy 09.07.2020, 19:02
czy to prawda , że pracownikom urzędu miasta wypłacono po 1500 zł , z racji walki z koronawirusem , jeżeli tak , to jest to niebywały skandal , pracownicy um pracowali zdalnie w domach i nie mieli żadnych kontaktów z petentami , to kolejne kolesiowskie zagrywki za pieniądze nas podatników , stop takiemu prezydentowi !!!!!!!
was
was 10.07.2020, 14:11
jednym słowem - dziadostwo
Wy... pisiory
Wy... pisiory 04.07.2020, 14:57
Pisiory przekraczaja granice przyzwoitosci. Wlaza do sklepow i firm uslugowych bez masek na pyskach i bez zapytania o zgode zapowiadaja wejscie posla PiSmolinskiego tez bez maski na pysku. Pisiory jako "ludzie wolnosci" maja za nic fakt iz przeszkadzaja w pracy ludziom, ktorzy niekoniecznie musza uwielbiac Kurdupla z Zoliborza i jego pismarionetki oraz Adriana ***.
Schowaj się, bo na małpy polują
Schowaj się, bo na małpy polują 04.07.2020, 19:05
A skąd wiesz, że to pisiory? Może to byli wyznawcy Rafalali Czajkowskiego i nie nosili masek na złość Kaczyńskiemu.
sz
sz 04.07.2020, 13:33
nie ***cie ogniem
jojo
jojo 03.07.2020, 19:47
zamknąć na stałe ten gówniany urząd - nikomu do niczego nie potrzebny , generuje tylko nieuzasadnione koszty !!!
Rafał
Rafał 03.07.2020, 18:19
Wniosek wysuwa mo sie jeden. Urzad miasta skoro moze teraz pracowac zdalnie to niech tak jest caly czas.
Staro
Staro 03.07.2020, 16:45
W starostowie pan Z. przywlókł zarazę
M
M 03.07.2020, 13:24
Bakterie??? Naprawde dla autora to wszystko jedno????
Gość
Gość 03.07.2020, 12:56
Covid-19 jest nastepstwem zarażenia wirusem, a nie bakterią !
des
des 03.07.2020, 12:54
jeśli jest zarażony stomatolog to dlaczego brak jest info w podawanych statystykach przez Ministerstwo Zdrowia i Wojewódzkiego Inspektora sanitarnego w Gdańsku ?
Gosc
Gosc 03.07.2020, 13:16
Te osoby z ekipy dentystki ujete sa w statystykach.

Pozostałe