Dobra wiadomość z Kociewia! Policjanci zakończyli poszukiwania zaginionego mieszkańca Skarszew

  • 02.07.2020, 11:08
  • redakcja
Dobra wiadomość z Kociewia! Policjanci zakończyli poszukiwania zaginionego mieszkańca Skarszew

Podziel się:

Oceń:

Starogardzcy funkcjonariusze zakończyli poszukiwania 53-letniego mieszkańca Skarszew, który zaginął w połowie czerwca br. Mężczyzna wczoraj wieczorem powrócił do miejsca zamieszkania.

Policjanci zakończyli poszukiwania 53-letniego mieszkańca powiatu starogardzkiego, który zaginął 18 czerwca bieżącego roku na terenie Tczewa. Interweniujący w tej sprawie kryminalni o zaginięciu mężczyzny poinformowali lokalne media oraz wszystkie komendy z garnizonu pomorskiego i ościennych województw. Wczoraj wieczorem mężczyzna sam wrócił do miejsca zamieszkania, a rodzina odwołała poszukiwania.
 

Policjanci dziękują za okazaną pomoc oraz informują, że dalsze publikowanie wizerunku odnalezionego już mężczyzny na portalach internetowych i mediach społecznościowych jest bezpodstawne.

_redakcja

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Andrzej
Andrzej 03.07.2020, 10:51
Za taki wybryk powinien płacić za każdą poświęcona mu roboczo godzinę .!!
Maria
Maria 03.07.2020, 12:20
Nie wiemy jaka była przyczyna.Gdzieś czytałam, że zostawił auto służbowe w Tczewie, a po nim nie było śladu.W życiu różnie bywa, możesz żle się poczuć, dostać wylewu, stracisz świadomość gdzie jesteś, może ktoś cie napaść itd.Jeśli jednak dorosła osoba robi to celowo. nie informuje swojego pracodawcy, rodziny to powinny być wyciągnięte surowe konsekwencje.Jeśli nie jesteś ubezwłasnowolniony, wystarczy podejść do najbliższego posterunku lub komendy zgłosić aby ciebie nie szukali, czujesz się dobrze i nie masz ochoty kontaktować się z rodziną itd.

Pozostałe