Najnowsza Gazeta Kociewska już w Waszych kioskach!

  • 15.04.2020, 10:37
  • Źródło: Gazeta Kociewska
Najnowsza Gazeta Kociewska już w Waszych kioskach! Dtp Wydawnictwo Pomorskie w Tczewie

Podziel się:

Oceń:

W dzisiejszym, poświątecznym numerze Gazety Kociewskiej mamy dla Was Czytelnicy jak zwykle kilka interesujących materiałów i dobrych wiadomości. Pamiętajcie - Od jutra wszyscy zakrywamy usta i nos nosząc maski, chusty. Wszystkiego zdrowego! Jeszcze będzie pięknie...

W numerze:

Dobra wiadomość! Ruch wrócił na ulice Paderewskiego i Podgórną - Od wtorku (14 kwietnia) ulica Paderewskiego jest przejezdna, a od środy pojadą nią  autobusy MZK. Koniec długiego i uciążliwego remontu na pewno ucieszył kierowców i kupców.

Tragiczny wypadek w okolicach Dąbrówki. Nie żyje 16-letek, dwie osoby walczą o życie - Tegoroczne święta były dla służb ratunkowych bardzo pracowite. Każdego dnia dochodziło do pożarów i bardzo niebezpiecznych zdarzeń drogowych. Najtragiczniejszy wypadek wydarzył się w sobotę nad ranem na drodze pomiędzy Bobowem a Dąbrówką. W zdarzeniu zginął nastolatek, a dwie pozostałe osoby w stanie krytycznym trafiły do szpitala. Obecnie śledczy wyjaśniają bliższe okoliczności tego zdarzenia.

O krok od tragedii. Wsiadł za kierownicę z dwoma promilami - Ponad 2 promile alkoholu w organizmie miał 45-letni mieszkaniec Starogardu Gdańskiego, który kierując osobowym renault wstanie nietrzeźwym zjechał z drogi i uderzył w barierę mostu. Do zdarzenia doszło na tzw. Berlince. Mężczyzna stracił już swoje prawo jazdy i w najbliższym czasie odpowie za popełnione przestępstwo drogowe oraz spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym.

Ojciec narodu osierocił swoje dzieci - Bóg dał Lechowi Kaczyńskiemu śmierć przepełnioną symboliką. W 10. rocznicę narodowej tragedii  wspominamy tekst  z Gazety Kociewskiej z 14 kwietnia 2010)

Rowerowo. Ścieżki Borówno – Bączek i Starogard-Linowiec - Widać już efekty prac na budowach dwóch ścieżkach rowerowych. Pogoda dopisuje. Obie inwestycje będą gotowe w tym roku. W planie PZD jest jeszcze realizacja kolejnego zadania.

Rozbudowa oczyszczalni ze wsparciem z RPO - Trwa rozbudowa i modernizacja oczyszczalni ścieków w Skórczu. Roboty wykonuje grudziądzka spółka Melbud.

Już 10 lat walczy z „niesfornymi cyferkami” - Biuro Rachunkowe RK Roma Kamrowska 4 kwietnia obchodziło 10-urodziny. Z okazji jubileuszu gratulacje starogardzkiej firmie złożyło wiele osób, które doceniły dynamiczne zaistnienie firmy na rynku usług finansowych i zaangażowanie w różne inicjatywy społeczne.   

Na targu. Prezydent znów zamknął targowisko, ale w piątek, 17 kwietnia, je otworzy - Lotem błyskawicy środowisko targowych kupców obiegła informacja o zamknięciu targowiska po świętach. Dlaczego? "Ze względu na pogłębiający się stan epidemii oraz zakaz przemieszczania się".

Zapraszamy do lektury papierowego wydania.
Kupując Polskie Gazety wspieracie Polskich Wydawców!
 

 

 

 

Źródło: Gazeta Kociewska

Komentarze (36)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

j-45
j-45 29.04.2020, 11:19
teraz wypowiedzieć konkordat i znajdą się pieniądze , bo watykański okupant w naszym biednym kraju nie powinien mieć nic do gadania , stop pedofilii , pedalstwu , złodziejstwu i kur..estwu kościelnemu...
duduś
duduś 29.04.2020, 08:15
kościelne łajzy nie mogą się odnaleźć , w tym burdelu nawet pisuary nie wiedzą o co biega , uhahaha
uno
uno 29.04.2020, 09:51
tylko kaczy fetor po pisuarach zostanie
lucjan
lucjan 28.04.2020, 09:11
pisuary , senatu już nie macie , za chwilę nie będziecie mieli prezydenta , potem stracicie sejm , a dalej drzwi do więzień staną dla was otworem !!!
vg
vg 21.04.2020, 21:15
Jaki ojciec? Narodu? Jak już to ojciec krystalicznej Marty i nikt poza tym.
gość
gość 20.04.2020, 16:08
totalna zaraza w akcji czy ta gazeta do nich należy?
xxxcz
xxxcz 20.04.2020, 17:30
nojman do budy,nauczyłeś się już programu waszej kichawy-końskiej?Bo wstyd na całą Polskę przynosisz.
onasz
onasz 17.04.2020, 08:43
a gdzie biskup flaszka , schował się przed wiernymi i próbuje dotrwać do kościelnej emerytury w swojej posiadłości ??? , ani grosza dla kościelnej pedofilii !!!
azja
azja 17.04.2020, 08:15
pisiory , najgorszy sort z możliwych , pełna współpraca z kościelnymi pedofilami i innymi zbokami - fuj !!!
maro20
maro20 19.04.2020, 22:43
azja czemu obrażasz każdego księdza, coś ci zrobili czy co, ze takie nerwy masz :D ogarnij się troszkę dziecko
hgw
hgw 23.04.2020, 16:41
ty też włazisz w du..psko czarnym pedofilom ???
Il
Il 23.04.2020, 17:08
Nie każdy jest pedofilem. Je wrzucaj wszystkich do jednego wora. Chciałbyś żeby ciebie niesłusznie oskarżali? Najlepiej anonimowo swoje mądrości wygłaszać!
!!!
!!! 23.04.2020, 20:17
mam nadzieję , że tych zboczeńców w koloratkach szybko rozliczą , głódz już dostał polecenie z watykanu , w sprawie prałata jankowskiego - szkoda, że tak póżno i tak długo go kryli...
Weselny grajek kłamie jak Morawiecki
Weselny grajek kłamie jak Morawiecki 15.04.2020, 19:49
Paderewskiego i Podgórna otwarta dla ruchu. Jaki to "sukces", i powód do pochwalenia się, przy wielomiesięcznym opóźnieniu?. Dlaczego Weselny grajek mając przed sobą kupione pseudo wyróżnienia nie pochwalił się iż otrzymał decyzję o wstrzymaniu robót przy przebudowie Rynku i okolic oraz nakazująca rozbiórkę wybudowanych nielegalnie obiektów. Dlaczego nie pochwalił się samowolą budowlaną bo prowadzeniem robót niezgodnie z pozwoleniem na budowę.
obywatel
obywatel 17.04.2020, 19:39
teraz to chwali się maseczkami, zdjęciami na oficjalnym facebooku miasta. Osobiście wyciągał worki z auta które przekazywał spółdzielni mieszkaniowej. Czyli w urzędzie nie ma pracowników do takiej roboty ? Czy prezydent w przyszłości będzie doręczał pocztę dla mieszkańców ?
konstytucji
konstytucji 20.04.2020, 20:02
No jak to czemu bo musiał pokazać jak zapracowany jest kierownik Danielek. Szkoda tylko , że zalepianie dziur na osiedlowych drogach zabrało mu pare miesięcy.
żal
żal 28.04.2020, 10:22
Poczekaj, poczekaj. Ptaszki ćwierkają, że jest przymierzany na prezesa spółdzielni. Żal mi was.
To nie był mój ojciec. To był obcy mi człowiek.
To nie był mój ojciec. To był obcy mi człowiek. 15.04.2020, 19:37
"Oiciec narodu?". Jeśli już to synek mamusi, braciszek stetryczalego kurdupla, tatuś córeczki i ojciec pisiorow.
zofia
zofia 20.04.2020, 16:05
To nie twój ojciec bo ty jesteś złodziejem i oszustem .To ojciec Polaków uczciwych i sprawiedliwych i kochających ojczyznę .
vg
vg 21.04.2020, 21:16
Zofia podobno w koku mają wolne pokoje. Skorzystaj kobieto.
zofia
zofia 23.04.2020, 18:18
nie wiem co to koku ,a ty wiesz?
Ja poza wszelkim trybem z pytaniami.
Ja poza wszelkim trybem z pytaniami. 15.04.2020, 19:57
Dlaczego Kur***l i jego pieski wtargnęły 10 kwietnia na cmentarz?. Czy mamą tego typa też zginęła w katastrofie lotniczej 10 kwietnia 2010?. Dlaczego nie dotarł do grobu ojca?. On człowiek wolności, któremu wszytko wolno zabroniono dotarcia to tego grobu?.
Kaśka
Kaśka 15.04.2020, 17:52
Tak naprawdę po co komu ta gazeta? I tak prawdy nie napiszą. Jedynie dla dziadków co nie mają kompa. A tak naprawdę to zero ta gazeta.
PiSmoli
PiSmoli 15.04.2020, 20:01
Racja to nie jest gazeta lecz Pisemko na usługach pisiorow i Szubrawczyka.
mieszkaniec
mieszkaniec 15.04.2020, 16:31
Niestety ostatni raz kupiłem Gazetę Kociewską za ta parę stron wydałem 3 złote to jest jakaś kpina ,wydanie gazety ochłodzono o połowę w ciągu miesiąca !
jeremi
jeremi 15.04.2020, 13:43
polecam mp-4 i op1 i nie czytać gagagazety wyyyborczej , oraz zero pln na tacę dla pedofili w koloratkach
xxcz
xxcz 15.04.2020, 15:13
Ty kretynie,kto teraz chodzi do kościoła?Znowu PO spadły notowania,że trolle ujadają?
j-32
j-32 16.04.2020, 12:33
kościelne zboki mają się dobrze...
xyz
xyz 15.04.2020, 13:53
kiedy rozliczenie kapusia i pedofila prałata , kiedy ten zbok przestanie być honorowym obywatelem naszego miasta ???
xxxcz
xxxcz 16.04.2020, 14:33
Jak rozliczę nojmana,tuska sikorskiego i innych złodziejii z PO!
Piotr
Piotr 16.04.2020, 14:56
Zakończ naukę w podstawówce, później liceum i studia, przestań też pisać bez błędów "jii", to może będziesz mógł spełnić marzenie. Wcześniej rozliczymy Twojego bożka stetryczalego kurdupla, krzywomordego kłamczucha Mateusza i innych pazernych na kasę pisiorow. Już niebawem się tego doczekają.
xxcz
xxcz 16.04.2020, 16:01
A ty skończ terapię z nienawiści do innych ludzi,to może ci się poprawi w zyciu i nie będziesz musiał należeć do PO!
Piotr
Piotr 16.04.2020, 16:15
Jestem wolny od band zwanych partiami. W życiu nie jest mi najgorzej ale może być lepiej jeśli pisiory zostaną przegonione w niebyt bez końca. Myślę samodzielnie i Waszego kurdupla uważam za wariata.
pioter
pioter 17.04.2020, 17:47
A ja ciebie uważam za wariata!
zarażony
zarażony 16.04.2020, 16:27
Czy to dał głos ten co za komuny dręczył ludzi w skarbówce?
jolac
jolac 16.04.2020, 16:47
Pamiętamy tę weszkę,on chyba potem był radnym,ale nie pamiętam z jakiej partiI?

Pozostałe