Nocny pościg w Skarszewach. Za kierownicą 17-latek. Auto rozbił na słupie i ogrodzeniu

  • 20.02.2020, 11:25 (aktualizacja 20.02.2020, 11:48)
  • Jacek Trzosowski
Nocny pościg w Skarszewach. Za kierownicą 17-latek. Auto rozbił na słupie… Skarszewy Info

Podziel się:

Oceń:

W nocy z 14 na 15 lutego w miejscowości Skarszewy policjanci zauważyli stojący na środku jezdni pojazd marki VW. Gdy funkcjonariusze podjechali bliżej, kierowca samochodu na widok radiowozu gwałtownie ruszył i odjechał. Funkcjonariusze niezwłocznie udali się w jego kierunku.

- Kierujący nie reagował na wydawane sygnały nakazujące zatrzymanie pojazdu. W pewnej chwili kierowca volkswagena stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w ogrodzenie oraz betonowy słup energetyczny – relacjonuje mł.asp. Małgorzata Szweda z Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim. - Kierujący pojazdem był trzeźwy. Mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania, a jego auto nie miało ważnych badań technicznych oraz aktualnej polisy OC. 17-latek kierujący pojazdem usłyszał już zarzuty m.in. dotyczące popełnienia przestępstwa niedostosowania się do polecenia zatrzymania pojazdu mechanicznego z art. 178 kk – dodaje M. Szweda.


 

 

Jacek Trzosowski

Zdjęcia (2)


Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Kociewiak
Kociewiak 21.02.2020, 14:26
Ciekawe komu zakosil samochód skoro nie ma prawka,rodzice nie dają rady bo pracują a dzieci robią ci chcą i kiedy chcą. Na pewno będzie o tym głośno i wyjdzie na jaw kogo to synek,to chyba jest gdzies na kleszczach tam gdzie on uderzył
Lu
Lu 21.02.2020, 16:26
To było tydzień temu, na ulicy Gdańskiej a nie osiedlu Kleszczewskim.Jak pisali na lokalnych stronach, to podobno miał jeszcze ze sobą pasażerów, ale czy to potwierdzone nie wiem.Nie wiem również czy rodzice są aktywni zawodowo, czy to raczej rodzinka ze szlacheckimi korzeniami, w której żadne nie pracuje a żyje z opieki socjalnej.
jordan
jordan 21.02.2020, 07:25
czyj to synuś , podajcie to do publicznej wiadomości - smarkate pińcet+ , patologia...
Radek
Radek 20.02.2020, 16:23
W Skarszewach wszystko odbywa się na zasadzie chleją,ćpają tak jak wszędzie , z melinami też nie odstajemy od innych miast to po co się wychylać a efekty widać gołym okiem.Ci co mają odwage mówić prawdę są w najlepszym wypadku wytykani palcami.
Piotr
Piotr 20.02.2020, 15:48
Dwa razy wjechali w tym samym miejscu w Urząd Miejski , widać, że gimbusy jaja sobie robią z prawa.Parkowanie byle jak byle gdzie i też nikt porządku z tym nie robi.Niepełnoletnie gówniarstwo w godzinach nocnych poza domem tego też nikt nie sprawdza.Patologia coraz bardziej widoczna.
kociewiak
kociewiak 20.02.2020, 11:56
kolejny rozrabiający szczeniak , ciekawe czyj to synuś , życzę srogiej kary i policyjnej pały na dupę ...
Iza
Iza 20.02.2020, 19:07
Niech dają po tyś zł na dziecko, bez kontroli a co tam w końcu w Gopsie i Urzędzie wszyscy się znają jak jedna wielka rodzina.Zgłaszać do ww instytucji nie ma co, bo w pierwszej kolejności osoby najbardziej zainteresowane wiedzą pierwsze ciekawe skąd?.W budynkach miejskich szczególnie starego typu trzeba znosić pijackie meliny i fetor braku higieny oraz smród uryny i kału.Skoro Gops i Urząd nie reaguje to temat dla Uwagi.Bulwersujące jest to,że na takich melinach wychowuje się bezkarnie dzieci.Ale kogo to obchodzi najważniejsze że jest hejnał i nowe inwestycje.Mamy ładną wiosnę tej zimy i jak to wiosną nowe miłości i romanse się tworzą.

Pozostałe