Włamanie do Klubokawiarni Szafa. Sprawcy wybili szybę i weszli do lokalu

  • 17.02.2020, 12:11
  • redakcja
Włamanie do Klubokawiarni Szafa. Sprawcy wybili szybę i weszli do lokalu

Podziel się:

Oceń:

Dziś w nocy nieznani do tej pory sprawcy włamali się do Klubokawiarni Szafa przy ul. Kilińskiego w Starogardzie. - Nie wiemy jeszcze jak poważne są straty, ale wiemy na pewno, że Szafa będzie dziś zamknięta. Zrobimy wszystko, aby otworzyć się ponownie jak najszybciej – mówią właściciele.

Sprawą zajmuje się policja.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w rozwiązaniu tej sprawy prosimy o kontakt z Policją, właścicielami lokalu lub Redakcją.

Wkrótce podamy więcej szczegółów w tej sprawie.

 

 

_redakcja

Zdjęcia (4)

Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

misza
misza 23.02.2020, 07:22
mają już tych łobuzów , czy nie ?
Lolo
Lolo 19.02.2020, 07:00
Policja tej sprawy nie rozwikła chyba że trafia na kompletnych Januszy w tym fachu
d-d
d-d 19.02.2020, 04:57
mar. Zgodzę się i nie.
Są sytuację, gdzie ludzie przechodzą sobie w tym miejscu nawet z małymi dziećmi. Emeryci z siatkami, dla których trzeba zwalniać. Przebiegająca młodzież. Mnóstwo "ciotek" itd.
Zgodzę się, że policja w większości przypadków łapie tych co nie ma i głównie łapią kobiety w wieku 40-50 i to w sytuacjach, gdy faktycznie ruch jest niewielki.
Osobiście byłem świadkiem jak ulica po 18 była pusta i pewien facet wyjeżdżając z netto pojechał prosto w stronę carrefoura.
No miał pecha, bo lada chwila miał już policję za sobą na sygnale.
mar
mar 18.02.2020, 16:42
Patrole soom.
Pani policjantka blondynka dała mojej cioci mandat za przechodzenie w nieodpowiednim miejscu (z netto do carrefoura). Akurat ruch był mały więc postanowiła szybko przejść. A tu CYK! Dzielna pani policjantka od mandatów dla osób 40+.
Brawo! Czujemy się bezpiecznie.
A w nowy jeden radiowozik na całe miasto.
Rob
Rob 18.02.2020, 23:00
Wielokrotnie takie "ciocie" wbiegały mi przed maskę w tym miejscu. Czasami widuję "sznurek" ludzi tam przechodzących i to w godzinach szczytu.
Raczej powinieneś przestrzec ciocię - taka ...., a taka.....
Tym bardziej, że przejście z sygnalizacją jest kilkadziesiąt metrów dalej ale pewnie ciocia wolała spędzić w markecie 2 godziny, a nie godzinę i 58 minut.
mieszkaniec centrum
mieszkaniec centrum 18.02.2020, 14:35
Środek miasta ktoś na bezczelnego wchodzi na kradzież z szybą i co .... no i nic .Ja się pytam kiedy w końcu patrole policji pokażą się w nocy na ulicach miasta i kiedy w końcu przestaną spać na służbie ci co obsługują ten sławetny monitoring.

Pozostałe