Policja poszukuje świadków wrześniowego zdarzenia z udziałem hulajnogi

  • 28.11.2019, 12:03
  • redakcja
Policja poszukuje świadków wrześniowego zdarzenia z udziałem hulajnogi

Podziel się:

Oceń:

Policjanci ze Starogardu Gdańskiego wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego z udziałem mężczyzny, który poruszał się hulajnogą elektryczną oraz auta osobowego.

Osoby, które 26 września 2019r. około godz. 17:00 przebywały w rejonie skrzyżowania Al. Niepodległości z ulicą 2 Pułku Szwoleżerów Rokitniańskich i były świadkami tego zdarzenia, proszone są o kontakt  telefoniczny z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym KPP w Starogardzie Gdańskim pod nr tel. /58/ 737-03-38 lub z oficerem dyżurnym  nr tel. /58/ 737-02-22. email:[email protected] 

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło 26 września około godziny 17.00 na skrzyżowaniu tuż obok „Nowego Cmentarza” w Starogardzie Gdańskim. Ranny kierowca hulajnogi z raną głowy trafił do szpitala. Policjanci nałożyli również na niego mandat w wysokości 220 zł za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym.

- Około godziny 17.00 dyżurny naszej  komendy otrzymał zgłoszenie dotyczące kolizji drogowej do której doszło na ul. II Pułku Szwoleżerów Rokitniańskich w Starogardzie Gdańskim – potwierdza asp. sztab. Marcin Kunka, oficer prasowy starogardzkiej policji.
- Skierowani na miejsce policjanci ustalili wstępne okoliczności tego zdarzenia. Okazało się, że 44-letni mieszkaniec powiatu starogardzkiego przejeżdżając przez ulicę hulajnogą elektryczną zderzył się z autem marki BMW. Badanie alkomatem wykazało, że uczestnicy tego zdarzenia byli trzeźwi. Za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym mężczyzna, który poruszał się hulajnogą został ukarany mandatem karnym w wysokości 220 zł

Zdarzenie opisywaliśmy TUTAJ.

_redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe