FILM: Ukradli wartościowe przedmioty. Są poszukiwani przez starogardzką policję

  • 23.10.2019, 14:09 (aktualizacja 25.10.2019, 20:17)
  • redakcja
FILM: Ukradli wartościowe przedmioty. Są poszukiwani przez starogardzką policję

Podziel się:

Starogardzcy policjanci prowadzą dochodzenie dotyczące kradzieży sklepowej. Śledczy poszukują świadków, którzy pomogą ustalić tożsamość kobiety i mężczyzny, którzy są podejrzani o popełnienie tego przestępstwa. Osoby, które mogą przyczynić się do ustalenia tożsamości sprawców proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z Policją pod numerem telefonu /58/ 737 03 33. Możliwe jest również skontaktowanie się z policjantami za pomocą poczty mailowej.

Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim prowadzą czynności w sprawie kradzieży wazonów i pater. Do zdarzenia doszło na początku października 2019 roku w jednym z miejscowych sklepów. Wizerunki sprawców zarejestrował monitoring. Jak ustalili śledczy podejrzani zabrali z półki towar, za który nie uiścili zapłaty. Sprawcy poruszali się srebrnym volkswagenem bora na brytyjskich numerach rejestracyjnych.

Osoby, które mogą pomóc w rozpoznaniu lub ustaleniu tożsamości podejrzanych osób proszone są o kontakt z policjantem prowadzącym sprawę pod numerem telefonu /58/ 737 03 37 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem[email protected]  

Funkcjonariusze zapewniają pełną anonimowość i szczegółową weryfikację każdego sygnału.

 

 

 

_redakcja

Pozostałe