Do Zblewa przybędą sportowcy z kilku krajów. Zapowiada się fantastyczne widowisko

  • 29.09.2019, 10:29
  • redakcja
Do Zblewa przybędą sportowcy z kilku krajów. Zapowiada się fantastyczne widowisko

Podziel się:

Oceń:

W drugi weekend października w nowej hali sportowej w Zblewie odbędą się eliminacje do Mistrzostw Świata w Kulturystyce i Fitness. Przez dwa dni 12 i 13 października rywalizować będą ze sobą kulturyści z Polski oraz kilku innych krajów. To już kolejne zawody, które odbędą się na Kociewiu. Ubiegłoroczne zawody w Skarszewach cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Czy tym razem będzie tak samo? Przybądźcie do Zblewa i się przekonajcie!

W tym roku zawody zaplanowano na drugi weekend października – 12 oraz 13 dnia miesiąca.
Podobnie jak w latach ubiegłych, rywalizacja podzielona będzie na kategorie. Pierwszego dnia na scenie rywalizować będą osoby dorosłe, a dnia drugiego na scenie zmierzą się dzieci.
- Będą to dwa dni pełne emocji i sportowej rywalizacji zarówno dla dzieci, jak i dorosłych – mówi Wojciech Nadolski, prezydent federacji WBBF – WFF. – Na scenie zobaczymy również pokazy boksu zawodników Łukasza Rusiewicza, pokazy KicK Boxingu zawodników Tomasza Janowicza, a także pokazy siły Mariusza Dorawy. Podczas trwania zawodów będzie również okazja do zmierzenia się w podciąganiu na drążku, a także do zaobserwowania najlepszych w tej dziedzinie zawodników – dodaje Wojciech Nadolski.
Na zawody przybędzie również Mistrzyni Świata  - Kamila Porczyk, która znana jest m.in. z programu telewizyjnego „Ninja”.
– Oprócz atrakcji na scenie, mieszkańcy będą mogli podziwiać wystawę sprzęty strażackiego OSP Zblewo, a także szybkie auta sportowe. Są to tylko jednak dodatki do tego, co tak naprawdę jest istotą naszych Mistrzostw – podsumowuje.
Podczas trwania zawodów mieszkańcy Kociewia będą mieli również okazję zaobserwować kulturystykę w wykonaniu osób niepełnosprawnych, a także modelki w pięknych sukniach.
Patronat nad imprezą objął wójt gminy Zblewo – Artur Herold.
Szczegółowe informacje na temat tego wydarzenia znajdziecie w najbliższym wydaniu Gazety Kociewskiej.

 

 

_redakcja

Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Gregory
Gregory 06.10.2019, 00:52
Ludzie.. szok.. każdemu nie dogodzi
jolac
jolac 30.09.2019, 14:39
Takie głupoty piszecie,a gdzie relacja z wczorajszej uroczystości w Szpęgawsku?Ta gazeta to skandal,dopiero teraz widać kto jest jej właścicielem.
Dzbanek
Dzbanek 01.10.2019, 16:03
Ta GAZETA (papierowa) zrobiła jako jedyna transmisję live, czego nie zrobiła żadna stacja tv, żadne lokalne medium jak np. starogardzkie radio, które ma lepsze możliwości. PS. Warto zwrócić uwagę kto miał patronat. Miały go media, które z doskoku działają w regionie, a nie media, które każdego dnia angażują się w życie społeczne miasta.
gość
gość 01.10.2019, 16:59
pewnie sami sobie to skomentowali ale maja dużo racji w tym. urząd stawia na obce media a kociewiak jeszcze jest takim jednym z bardziej ciekawych źródeł informazji
janda
janda 29.09.2019, 17:29
A kiedy Miss Word w Bobowie?

Pozostałe