19-latek zjechał z drogi i rozbił samochód na drzewie. Poszkodowana została 17-letnia pasażerka

  • 15.07.2019, 14:37 (aktualizacja 16.07.2019, 11:15)
  • redakcja
19-latek zjechał z drogi i rozbił samochód na drzewie. Poszkodowana została 17-letnia pasażerka

Podziel się:

Oceń:

Policjanci z Tczewa wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego z udziałem mieszkańców powiatu starogardzkiego. W wyniku zdarzenia poszkodowana została 17-letnia pasażerka, która trafiła do szpitala. Funkcjonariusze zatrzymali kierowcy prawo jazdy oraz dowód rejestracyjny od uszkodzonego pojazdu. Mundurowi apelują do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności oraz stosowanie się do przepisów ruchu drogowego.

W minioną sobotę, 13 lipca na terenie powiatu tczewskiego doszło do niebezpiecznego zdarzenia.
– Oficer dyżurny tczewskiej komendy otrzymał telefon o godzinie 11.30. Z przekazanego policjantom zgłoszenia wynikało, że do wypadku miało dojść w miejscowości Liniewko. Według wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że 19-letni mieszkaniec powiatu starogardzkiego, kierując Toyotą Yaris na łuku drogi, stracił panowanie nad pojazdem, a następnie wjechał do lasu i uderzył w drzewo. 17-letnia pasażerka z obrażeniami ciała trafiła do szpitala – relacjonuje asp. sztab. Dawid Krajewski, oficer prasowy tczewskiej policji.
Funkcjonariusze pracujący na miejscu wypadku zabezpieczyli miejsce zdarzenia, wykonali oględziny rozbitego pojazdu, zrobili zdjęcia oraz sporządzili szkice sytuacyjne.
- Wykonane na miejscu policyjne czynności pozwolą wyjaśnić bliższe okoliczności tego zdarzenia. Z uwagi na uszkodzenia powypadkowe pojazdu uczestniczącego w zdarzeniu, policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny – podsumowuje asp. sztab. Dawid Krajewski.
Policjanci apelują o przestrzeganie przepisów ruchu drogowego oraz o rozwagę na drodze. Osoba kierująca samochodem, która spowoduje wypadek i nie ma uprawnień do kierowania, poza konsekwencjami prawnymi może liczyć się z poniesieniem kosztów za naprawę samochodu poszkodowanego.

 

_redakcja

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

temidas
temidas 17.07.2019, 20:56
a co z pijaczką za kółkiem , żonką rysia kalisza , już kasta bandytów ją oczyściła z zarzutów ???
Niejanusz
Niejanusz 15.07.2019, 20:13
Mało reklam, janusze!

Pozostałe