Z OSTATNIEJ CHWILI: Zabytkowe młyny w Skarszewach sprzedane! „Będzie to miejsce dużej inwestycji”

  • 11.07.2019, 14:06
  • redakcja
Z OSTATNIEJ CHWILI: Zabytkowe młyny w Skarszewach sprzedane! „Będzie to miejsce dużej inwestycji” FB/Jacek Pauli

Podziel się:

Oceń:

Burmistrz Skarszew Jacek Pauli poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych o sprzedaży kompleksu dawnych młynów w Skarszewach.

- Skarszewski młyn został sprzedany - będzie miejscem bardzo dużej inwestycji. Wcześniej podejmowaliśmy wiele inicjatyw w tej kwestii, ale dopiero teraz się udało. Nabywcą nieruchomości jest lokalny Inwestor, zresztą dodać mogę, młodzi, wspaniali ludzie z wielką pasją, którzy chcą nadać blask temu miejscu – napisał Jacek Pauli. - Jego przeznaczenie się zmieni - będzie to kompleks mieszkalno - usługowy. W samym sercu Skarszew, z bardzo dobrą ofertą dla Mieszkańców całej gminy, ale także i Kociewia. W chwili obecnej jest jeszcze za wcześnie, aby przedstawiać więcej informacji, mogę tylko zapewnić, że Inwestor intensywnie pracuje nad koncepcją i projektem - będziemy o tym informować Państwa w trakcie postępów prac. Osobiście jestem przekonany, że to miejsce odmieni oblicze Skarszew i da nam kolejny powód do dumy. Już teraz dziękuję Inwestorowi za odwagę i determinację. Wkrótce więcej informacji! – podsumował burmistrz.

_redakcja

Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Pioter
Pioter 20.07.2019, 13:38
Ja chca rzeby tamuj zrobieli sklep monopolowy zez prawdziwego zdażenia razem ze skupem butekuf , mnie to by starczylo tutej u nas w skarszewach. Jo.
Paweł
Paweł 20.07.2019, 14:32
Tam powinni zrobić mieszkania socjalne. Pozbierać Patologie z miasta i gminy Skarszewy która nie płaci czynszów, chleje , robi awantury i żyje wyłącznie z socjalu.Jest stróżówka, brama i ogromny plac, będą mogli we własnym towarzystwie krzewić kulture i mordy wydzierać.Wygodne to byłoby dla Organów Porządkowych bo mieliby wszystkich patusów w jednym miejscu.
dzapan82
dzapan82 14.07.2019, 22:19
A włodarz za miesiąc znowu ludowi wciśnie banialuki a ciemny lud to kupi
Nic
Nic 14.07.2019, 16:53
Zapewne zainwestuje szwarc lub ktos pokrewny
Tczewiak
Tczewiak 13.07.2019, 15:32
Po co w tej dziurze taka inwestycja.
cichy
cichy 16.07.2019, 13:27
W waszej wielkiej dziurze Galeria plajtuje więc lepiej zamilcz..
Młynarz
Młynarz 12.07.2019, 04:54
A to nie zabytek? Taki jak był w Starogardzie ale się spalił.Po spaleniu dopiero można coś robić.W Starogardzie też wielkie plany i zrobi ktoś wielki interes.
Turysta przejazdem :)
Turysta przejazdem :) 11.07.2019, 21:56
To tylko można się cieszyć :) Skarszewy to bardzo ładne miasteczko a to miejsce urokliwe i klimatyczne :)
Karol
Karol 11.07.2019, 19:32
Powoli sukcesywnie będą wyprzedawać to co jeszcze można sprzedać, a w parze z tym idzie wzrost podatków.Nowe inwestycje to hala do której trzeba dokładać a Gpk ma ten budynek pod swoimi skrzydłami.Budynki miejskie którymi zarządza Gpk wyglądają jakby w zeszłym tygodniu skończyła się wojna.Budowa zagranicznych marketów obwieszczana jest jako sukces a jako argument przedstawia się to,iż nie będzie trzeba jeździć do Starogardu czy Gdańska a lud się cieszy, będzie gdzie kupić piwo i kiełbase na grilla z promocji.
cichy
cichy 12.07.2019, 11:39
Karol co Ty bredzisz w tej chwili jest remontowane i docieplane 5 kamienic więc nie gadaj bzdur o budynkach GPK
gość
gość 11.07.2019, 20:05
Żal dupkę ściska.Masz lepszy pomysł?To rządź.
Gość
Gość 11.07.2019, 20:49
Cóż za język i to od osoby wykształconej oj nie ładnie.
gość
gość 12.07.2019, 10:54
Wykształcenie to zagadka.Język?Czyżbyś nie miał dupki bo żal ją pożarł?
marta
marta 11.07.2019, 14:27
co tyle o tych skaryszewach, kogo wy promujecie, lodówkę otworzysz i pauli. ten facet ławkę w parku postawi i na całe województwo halo,
dajta już z nim spokój
cichy
cichy 11.07.2019, 14:18
Rodzina Hejło jakby ktoś pytał.Tylko co tam za usługi mogą być? Szewc, fryzjer? dużo tego w Skarszewach.Będą mieszkania na wynajem i tyle.
rychu
rychu 28.07.2019, 07:09
A może biuro KO otworzycie?
przedsiębiorca
przedsiębiorca 11.07.2019, 14:16
jakiś czas temu zamieścił pan burmistrz informację i zdjecie z gabinetu że sprzedane i hotel z basenem plus market znanej europejskiej marki teraz następne cuda...............na kiju
gość