×
Czwartek, 22.08.2019
Dovista praca
Dovista praca
Dovista praca
Pomorska Szkoła Wyższa w Starogardzie Gdańskim
Pomorska Szkoła Wyższa w Starogardzie Gdańskim
Pomorska Szkoła Wyższa w Starogardzie Gdańskim

PILNE: Śmiertelny wypadek w Piesienicy! Zginął motorowerzysta

  • 12.06.2019, 08:05
  • redakcja
PILNE: Śmiertelny wypadek w Piesienicy! Zginął motorowerzysta KPP Starogard Gd.
Podziel się:
Oceń:
Do tragicznego wypadku doszło dzisiaj rano w miejscowości Piesienica.

- Dzisiaj około godziny 6 rano dyżurny naszej komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku  drogowym, do którego doszło w miejscowości Piesienica, gdzie na skrzyżowaniu doszło do zderzenia osobowego Volkswagena z motorowerem – informuje asp. sztab. Marcin Kunka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim. - W wyniku poniesionych obrażeń, pomimo podjętej reanimacji, mężczyzna poniósł śmierć. Na miejscu pracowali policjanci, którzy zabezpieczyli ślady zdarzenia, a także technik kryminalistyki, który wykonał oględziny oraz dokumentację fotograficzną. Obecnie wyjaśniamy bliższe okoliczności tego zdarzenia – podsumowuje asp. sztab. Marcin Kunka.

 

 

_redakcja

Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Radosław
Radosław 04.07.2019, 12:56
Mam ważne informacje dla rodziny osób poszkodowanych. 736 948 695
bobrek
bobrek 14.06.2019, 10:13
w rejonie dróg sami "fachowcy" pracują, na drogach się zupełnie nie znają, a najbardziej ich kierownik, mięśniak. Kupa tłuszczu a zero mózgu
Mieszkaniec
Mieszkaniec 12.06.2019, 22:32
Witam niech rejon dróg w Starogardzie zajmie się tym skrzyżowaniem było tu już kilka wypadków i kolizji a to pierwszy niestety wypadek śmiertelny oby ostatni nim zginą kolejni ludzie... Skrzyżowanie w okolicy rosną drzewa wysoka trawa nawet jak ktoś się zatrzyma i powoli wyjedzie i tak dojdzie do zdarzenia jak ktoś nadejdzie z dużą prędkością bo jest zero widoczności pomijając fakt prędkości jaka jeżdżą pojazdy... Szkoda człowieka który zginął w tym wypadku... Kondolencje dla rodziny jest to tragedia dla 2 stron
inga
inga 13.06.2019, 07:30
drogowcy - do roboty , gdzie nadzór ???
walec
walec 13.06.2019, 09:09
tym drogowym nierobom tylko bale się śnią i wysokie premie za nic !!!
mieszkaniec
mieszkaniec 12.06.2019, 22:54
To , że trawa zasłania widoczność to jedno ale. Tam zapier...ją ile wlizie. Zresztą nie tylko tam. A policji jak nie ma tak nie ma.
Kolega
Kolega 12.06.2019, 22:27
Żegnaj Jerzy byles dobrym kolega [*]
Justyna
Justyna 12.06.2019, 22:15
Skąd był ten tragicznie zmarły Pan, jeśli ktoś wie to bardzo proszę o odpowiedź, pozdrawiam
kuzyn
kuzyn 12.06.2019, 19:33
Żegnaj Jerzy. Za młodo odszedłeś. Wielu dzisiaj płacze. Straszny cios dla rodziny.
Jila
Jila 12.06.2019, 14:27
To przykre. Czy wiadomo kto zginął? I czyja wina? To nie daleko mnie...
Antydebil
Antydebil 13.06.2019, 06:12
Twoja wina pustaku a kto zmarł? Co Ciebie to interesuje? Az tyle to zmieni w twoim pustym baniaku?
Ujabuja
Ujabuja 12.06.2019, 19:20
Człowiek zginął

Pozostałe