Koncert Ani Szarmach

  • 02.12.2018, 06:15
  • redakcja
Koncert Ani Szarmach

Podziel się:

Oceń:

Ania Szarmach jest artystką fascynującą nie tylko barwą swojego głosu i niezwykłą wrażliwością, ale również nieustannym poszukiwaniem nowych, nieodkrytych przestrzeni muzycznych.Dziś, 2 grudnia o godzinie 17.00 artystka zaśpiewa w kinie „Sokół” wzruszające i refleksyjne jazzowe ballady, zmysłowe utwory soulowe oraz żywiołowe i ekspresyjne piosenki taneczne. Bilety w cenie 40 zł do nabycia w recepcji SCK i na stronie www.sck-bilety.interticket.pl.

Koncerty Ani Szarmach utrzymane są w niemal intymnej konwencji, która wprowadza słuchacza w najbliższy kontakt z żywą muzyką. Niesamowita energia bijąca ze sceny zaraża wszystkich słuchaczy, którzy na długo pozostają we władaniu nieziemskiego głosu Ani oraz jej zespołu. Podczas koncertu w Starogardzie Gdańskim na scenie towarzyszyć jej będą Maciej „Envee” Goliński – muzyk, producent i DJ oraz Grzegorz „Jabco” Jabłoński - kompozytor, wszechstronny muzyk, producent, pianista i aranżer oraz kierownik muzyczny zespołu Ani. 

Ania Szarmach – soulowo - jazzowy muzyk, polska piosenkarka, kompozytorka i autorka tekstów, absolwentka studiów dziennych Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w Katowicach. 
Jako wokalistka, kompozytorka, producent gościnnie brała udział w wielu muzycznych krajowych i międzynarodowych projektach. Jej głos można usłyszeć na kilkudziesięciu albumach. Współpracowała m.in. z takimi artystami jak Anna Maria Jopek, Marcin Wasilewski, Adam Bałdych, Frank McComb, David „Fingers” Haynes, a w nagraniach jej piosenek wzięli udział między innymi Kuba Badach, Piotr Żaczek, Robert Luty, Marek Napiórkowski, Robert Kubiszyn, Michał Miśkiewicz, Henryk Miśkiewicz, Krzysztof Herdzin, Michał Tokaj, Ryszard Bazarnik i wielu innych. 
Ania Szarmach od lat pracuje z wieloma, wysoko cenionymi muzykami polskiej i światowej sceny popowej i jazzowej. Do współpracy nad swoimi albumami i udziału w koncertach zaprasza zawsze najlepszych instrumentalistów oraz wokalistów. Jest artystką niezależną i wszystkie swoje płyty nagrywa samodzielnie. Albumy Ani są w pełni autorskie. Jest ona także producentem wszystkich swoich płyt . Do tej pory wydała cztery albumy „Sharmi”, „Inna”, „Pozytywka” oraz ostatni „Shades of Love”. 
 

_redakcja

Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

zyzio
zyzio 07.12.2018, 10:54
wyzej sra niz glowe ma
edek
edek 04.12.2018, 12:41
brawo Aniu
edek
edek 04.12.2018, 12:41
brawo Aniu
edek
edek 04.12.2018, 12:41
brawo Aniu
edek
edek 04.12.2018, 12:41
brawo Aniu

Pozostałe