Vectus - depilacja laserowa w Gdyni

 • 14.05.2018, 11:00 (aktualizacja 14.05.2018, 11:03)
 • artykuł sponsorowany
Vectus - depilacja laserowa w Gdyni

Podziel się:

Każdy pragnie cieszyć się uczuciem gładkiej skóry bez włosów. Obecnie istnieje kilka metod usuwania włosów, z których każda ma swoje zalety i wady. Najbardziej tradycyjne jest golenie: jest prawie bezbolesne, ale nieskuteczne, ponieważ nie niszczy mieszków włosowych. Drugą najczęściej stosowaną metodą jest depilacja woskiem. Ta metoda zapewnia bardziej trwały efekt, ale wiąże się z odczuciami bólu. Wszyscy woleliby metodę, która pozwoli osiągnąć najlepsze wyniki bez skutków ubocznych takich jak depilacja laserowa.

Można zapomnieć o zwykłych metodach usuwania niechcianych włosów, które dają tylko tymczasowy efekt. Obecnie dostępna jest całkowicie nowa, niezrównana technika, czyli laserowa depilacja Vectus. Amerykańska firma, jako pierwsza na świecie, w 1997 roku opracowała i opatentowała laser do trwałego usuwania włosów. Nowoczesna technologia Palomar uczyniła laser Vectus absolutnym liderem w dziedzinie kosmetologii w wiodących klinikach estetycznych w Europie.

Teraz ta wyjątkowa technika jest dostępna w gabinecie kosmetologicznym w Gdyni, w którym każdy klient może poddać się usuwaniu niechcianego owłosienia za pomocą najbardziej wydajnego i bezbolesnego lasera diodowego na świecie. Laser Vectus działa w oparciu o silne impulsy światła i wiązkę laserową, jest odpowiedni dla wszystkich typów i odcieni skóry oraz dla włosów o dowolnej teksturze.

Umów się na depilację laserową Vectus w Gdyni:

Vectus Gdynia Depilacja Laserowa
ul. Powstania Styczniowego 22/2a
81-519 Gdynia
Rejestracja: +48 791 600 607
http://vectusgdynia.pl

Korzyści, jakie daje depilacja laserem Vectus

Strumienie światła są skierowane w konkretny punkt i są zaprojektowane tak, aby skutecznie niszczyć mieszki włosowe, które powodują wzrost włosów. Urządzenie wyposażone jest w układ chłodzenia, który pozwala nie uszkadzać tkanek otaczających leczony obszar. Układ chłodzenia zapobiega pojawianiu się bólu podczas zabiegu. Tak, więc procedura jest całkowicie bezpieczna i bezbolesna. Ta technologia dowiodła swojej skuteczności i długoterminowych wyników na dużych obszarach ciała i jest odpowiednia do usuwania włosów na twarzy, plecach, klatce piersiowej, ramionach, pachach, linii bikini i na nogach.

Ponadto urządzenie znacznie oszczędza czas: czas trwania zabiegu na małych obszarach wynosi kilka minut, na ogół około pół godziny. Istotną zaletą tej technologii jest możliwość przeprowadzenia zabiegu bez żelu ultradźwiękowego, który jest zwykle stosowany do usuwania włosów innymi metodami. Po zabiegu wykonanym w klinice kosmetologicznej w Gdyni można powrócić do normalnego życia bez nieprzyjemnych wrażeń spowodowanych użyciem żelu.

Korzystanie z lasera Vectus prowadzi do skutecznych, szybkich i długotrwałych wyników, przy minimalnym ryzyku i praktycznie bez bólu. W przeciwieństwie do innych metod, ta technologia jest odpowiednia dla dowolnych obszarów ciała i dla wszystkich klientów, zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Klinika kosmetologiczna w Gdyni jest wiodącym centrum depilacji laserowej w kraju, oferuje swoim klientom procedury dotyczące najbardziej zaawansowanych światowych technologii.

Dlaczego kosmetolodzy z kliniki w Gdyni i ich klienci wybierają laser diodowy Vectus?

 • Jest szybki. Depilacja laserowa Vectus zajmuje zaledwie kilka minut.
 • To bezbolesne. Specjalnie zaprojektowane szafirowe chłodzenie kontaktowe zapewnia bezbolesne usuwanie włosów nawet w najbardziej wrażliwych miejscach.
 • Jest bezpieczny. Unikalny skaner melaniny Skintel automatycznie określa dokładne parametry procedury dla każdego pacjenta indywidualnie, co eliminuje możliwość oparzenia skóry lub uszkodzenia naczyń.
 • Jest uniwersalny. Depilacja laserowa Vectus działa na każdy rodzaj skóry, włosy, na dowolnej części twarzy i ciała.
 • Jest na zawsze. Najpotężniejszy laser diodowy do depilacji na świecie daje gwarancję trwałego usunięcia włosów w zaledwie kilku zabiegach.

Wskazania do zabiegu

 • Depilacja laserowa bikini.
 • Depilacja laserowa twarzy.
 • Depilacja laserowa wąsika.
 • Depilacja laserowa nóg.
 • Depilacja laserowa wskazana dla osób z zapaleniem mieszków włosowych.
 • Depilacja laserowa wskazana dla osób borykających się z problemem wrastających włosków.

Przeciwwskazania do zabiegu depilacji laserowej

Przeprowadzanie procedur za pomocą lasera Vectus jest możliwe przy braku przeciwwskazań takich jak:

 • Choroby onkologiczne.
 • Cukrzyca.
 • Choroby skóry w zaawansowanym stadium.
 • Żylaki.
 • Obecność otwartych ran, oparzeń i innych urazów w obszarze problemowym.
 • Ciąża i laktacja.
 • Obecność znamion i innych łagodnych zmian na problematycznej części twarzy lub ciała.
 • Indywidualna nietolerancja na promieniowanie świetlne.

Depilacja laserowa Vectus – zabiegi na konkretne partie ciała

Laserowa depilacja bikini

W Clinica Cosmetologica w Gdyni dostępna jest depilacja bikini laserem z wykorzystaniem lasera Vectus, który posiada czytnik melaniny Skintel zapewniający każdemu klientowi ochronę przed ewentualnym oparzeniem. Usuwanie owłosienia z okolicy bikini jest trwałe, dzięki czemu klient nie musi poddawać się nieskutecznym i bolesnym zabiegom z wykorzystaniem innych metod.

Depilacja laserowa twarzy

Skóra na twarzy należy do najbardziej delikatnych obszarów ciała, dlatego depilacja laserowa twarzy jest najbardziej wskazaną metodą usuwania z niej owłosienia. Kosmetolog podczas wykonywania zabiegu wyeliminuje aż 95% włosków razem z komórkami macierzystymi, co uniemożliwia ich odbudowę i ponowny wzrost.

Depilacja laserowa wąsika

Część kobiet posiada nieefektowne owłosienie wokół ust, jeżeli włoski są ciemne i grube regularne golenie nie przynosi pożądanych efektów. Najlepszym rozwiązaniem dla tych pań jest depilacja laserowa wąsika, która zapewnia usuwanie włosków razem z cebulkami. Ponowny odrost wąsika jest zauważalny dopiero po wielu tygodniach.

Laserowa depilacja nóg

Najbardziej znanym zabiegiem usuwania owłosienia jest laserowa depilacja nóg, która w przypadku wykorzystania lasera Vectus daje gwarancję skuteczności 95% przy poddaniu się kilku procedurom. Trwałe usunięcie włosów zabezpiecza przed powikłaniami takimi jak wrastanie włosków i zapalenie mieszków włosowych.

Oczekiwany wynik usuwania owłosienia za pomocą depilacji laserowej

Kilka dni po zabiegu może się wydawać, że włosy zaczęły aktywnie rosnąć, jest to normalny proces wypychania zniszczonych włosów z mieszków włosowych. Po 7-10-20 dniach po zabiegu w zależności od obszaru poddanego depilacji korzenie włosów zaczną wypadać same. Proces ten jest rozciągnięty na kilka dni i dzieje się niezauważenie dla klienta.

Równolegle inne włosy zaczną się budzić i wchodzić w fazę wzrostu. Nowe włosy, przed kolejnym zabiegiem depilacji laserowej można golić i usuwać kremem do depilacji, ale dopiero kolejna procedura laserowa pozwoli trwale zniszczyć aktywne mieszki włosowe. Następnie budzi się nowa część mieszków włosowych, która również ulega zniszczeniu.

Tak, więc, w trakcie kilku procedur, laser Vectus trwale zniszczy wszystkie mieszki włosowe (zarówno aktywne, jak i uśpione). W każdym przypadku kosmetolog z kliniki w Gdyni określa optymalny odstęp między procedurami. Zależy to od obszaru narażenia, indywidualnych, i hormonalnych cech klienta.

Zalety przeprowadzenia depilacji laserowej Vectus

Kontaktowa metoda chłodzenia i znieczulenia za pomocą szafirowego kryształu zapewnia prawie całkowite bezbolesność zabiegu nawet w obszarach wrażliwych. Głowica szafirowa o różnych rozmiarach pozwala szybko i skutecznie depilować obszary skóry o różnych rozmiarach przy tej samej maksymalnej wydajności.

Indywidualna regulacja parametrów lasera Vectus dla każdego klienta indywidualnie pozwala osiągnąć wysokie rezultaty podczas depilacji dla różnych rodzajów skóry i włosów. Kosmetolog w klinice w Gdyni zaleci około 4-5 procedur wystarczających do osiągnięcia gwarantowanego rezultatu.

Wypowiedź eksperta kosmetologa

Wiele osób pyta, czy można zagwarantować, że włosy po depilacji laserowej już nigdy nie zaczną rosnąć? Zazwyczaj efekt depilacji laserowej trwa 5-8 lat, w niektórych przypadkach włosy już nie rosną. Nie można jednak dokładnie przewidzieć wyniku, ponieważ wzrost włosów zależy od tła hormonalnego. Stan układu endokrynologicznego jest bardzo niski dla każdego, kto pozostaje całkowicie stabilny przez całe życie. Ale depilacja laserowa jest nadal procedurą usuwania włosów z najlepszym i trwałym efektem. Dodatkowym atutem usuwania owłosienia za pomocą diodowego lasera Vectus jest ochrona przed zapaleniem mieszków włosowych i uniknięciem efektu wrastania włosów.

Postępowanie przed procedurą:

 • W przeddzień zabiegu konieczne jest zgolenie włosów. Należy pamiętać, aby poinformować kosmetologa o wszystkich przeciwwskazaniach.
 • Nie należy poddawać się depilacji laserowej, jeśli ktoś ma świeżą opaleniznę (do 14 dni).
 • Na miesiąc przez depilacją laserową nie należy wyrywać włosków przy pomocy wosku, depilatora i pęsety.
 • Dobrze jest na miesiąc przed procedurą nanosić na skórę kremy witaminowe.
 • Na tydzień przed zabiegiem nie wolno przyjmować wymienionych przez kosmetologa leków i ziół.
 • Zgłaszając się na depilację laserową skóra nie może być podrażniona lub nadmiernie przesuszona

Pielęgnacja skóry po depilacji:

 • Wskazane jest, aby dokonywać delikatnego mycia depilowanego obszaru, nie pocierając ręcznikiem podczas osuszania.
 • Na zaczerwienioną skórę, gdy ulega ekspresji niezwłocznie po zabiegu oraz przez następne dni, można stosować kremy łagodzące.
 • Po depilacji laserowej nie należy korzystać z sauny, basenu, wanny z hydromasażem.
 • Na otwartych przestrzeniach przed wyjściem na ulicę zaleca się stosowanie profesjonalnego kremu przeciwsłonecznego.
 • Nie opalać się po zabiegu depilacji laserowej i przez następne 30 dni po ostatniej procedurze.

Jak wygląda skóra po depilacji laserowej?

Podczas zabiegu większość pacjentów odczuwa krótkotrwałe łagodne mrowienie. Po zabiegu niektórzy ludzie mają uczucie podobne do długotrwałego kontaktu ze słońcem. Może mu towarzyszyć lekki obrzęk, który występuje natychmiast po zabiegu. Zdarza się, że skóra w miejscu przeprowadzenia depilacji jest zaczerwieniona. Te odczucia zwykle trwają od dwóch godzin do jednego dnia.

cc-darmowe-konsultacje-kosmetologa.jpg

artykuł sponsorowany

Zdjęcia (1)


Pozostałe