XXV Noc Bardów im. Ryszarda Rebelki

  • 17.11.2017, 12:30
  • redakcja
XXV Noc Bardów  im. Ryszarda Rebelki

Podziel się:

Oceń:

17-18 listopada odbędzie się XXV jubileuszowa ,,Noc Bardów im. Ryszarda Rebelki". 18 listopada zaśpiewa Stanisława Celińska z zespołem, którego kierownikiem muzycznym jest Maciej Muraszko. Artystka na swojej platynowej płycie ,,Atramentowa" wydanej w 2015 roku wyczarowała niebanalny około jazzowy klimat, przesycony zmysłowym, przejmującym, ale przede wszystkim naturalnym głosem aktorki.

Dotychczas podczas ,,Nocy Bardów im. Ryszarda Rebelki" wystąpili artyści sceny polskiej tacy jak Maciej Zembaty, Wojciech Młynarski, Edyta Geppert, Stare Dobre Małżeństwo, Wolna Grupa Bukowina, Marian Opania, Katarzyna Groniec, Andrzej Sikorowski, Grzegorz Turnau, Stanisław Soyka, Krzysztof Daukszewicz, Tadeusz Woźniak, Magda Umer, Ewa Błaszczyk, Piotr Machalica. 
Stanisława Celińska jest przede wszystkim znana, jako znakomita, wszechstronna aktorka występująca zarówno na deskach teatralnych, jak i przed kamerą. Ale jest również wspaniałą piosenkarką, która wykonując ,,Atramentową rumbę" czy też utwory z albumu ,,Nowa Warszawa" zaskakuje i ujmuje swoim przejmującym głosem. 
Warszawianka, silnie związana właśnie ze stołeczną Pragą jak nikt potrafi wprowadzić w klimat, nastrój i pociągnąć słuchacza w swoją opowieść. 
Jak mówi w filmie „Nowa Warszawa” marzyła o scenie teatralnej, by znaleźć się w kolorowym świecie i jednocześnie mieć bezpośredni kontakt z publicznością.
 

_redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe