ZDJĘCIA, FILM: 77. rocznica wybuchu II wojny światowej

  • 01.09.2016, 12:02
  • Admin admin
ZDJĘCIA, FILM: 77. rocznica wybuchu II wojny światowej

Podziel się:

Oceń:

Zawyły syreny... Dziś, o godzinie 4.45, pod Pomnikiem Poległych i Zamordowanych Harcerzy odbyły się uroczystości upamiętniające 77. rocznicę wybuchu II wojny światowej. Starogardzianie, którzy licznie przybyli na uroczystość pokazali, że historia nie jest im obojętna i pamiętają!

=> ZDJĘCIA <=

=> FILM <=

Admin admin

Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

02.09.2016, 22:46
no i frekwencja się zrobiła
02.09.2016, 13:14
Czemu w artykule o uroczystościach nie można komentowac?
Czyżby Walczak bał się czegoś?
Niech teraz udzieli wywiadu i napisze jak sie zachowywal ze rozsławił Starogard w całym internecie. No śmiało... Cały PiS.... Wstyd
02.09.2016, 17:52
A gdzie Sebastia?
02.09.2016, 10:59
pewnie było jak na 15 sierpnia poczty, władze, żołnierze, delegacje ustawili się w czworokąt na parkingu pod kościołem i wpuścili do środka fotoreporterów. sami sobie zorganizowali, sami do siebie mówili i sami siebie słuchali
02.09.2016, 09:37
Byłam tam i widziałam te tłumy tzn. 1.poczty sztandarowe, 2.władze, 3. harcerze, 4. delegacje z wiązankami, 5. mieszkańcy sztuk ok. 10 no chyba że nie dostrzegłam pozostałych bo było jeszcze ciemno. Licznie to mieszkańcy przybyli na Westerplatte.
02.09.2016, 10:06
A poczty sztandarowe, władze, harcerze itp... To nie mieszkańcy miasta?
02.09.2016, 14:02
Oczywiście, że mieszkańcy, ale chyba nie chodzi o tych, którzy przychodzą na uroczystości niejako "z urzędu". Chodzi o wolnych obserwatorów.
jiku
jiku 02.09.2016, 21:32
No gdyby rozdawali talony rabatowe do lydla albo srepko to pewnie by przyszli.
02.09.2016, 09:05
Nie widze tu starosty ani etatowego o Neumanie nie wspomnę nie widze Kiliana W taki dzień takie święto wszyscy powinni brać udział w uroczystościach. Tak to kazdy zawłaszcza sobie swój kawałek historii.
Nowa prawicowa POjuż widżę Neumanna w kościele na uroczystosciach narodowych
02.09.2016, 03:00
Ja akurat nie mam zdania na ten temat, aczkolwiek: "Starogardzianie, którzy licznie przybyli na uroczystość " Gdzie tam są Ci Starogardzianie ?
01.09.2016, 21:18
Brak słów co ta władza wymyśla.

Pozostałe