Pijany 21-latek wjechał do rowu. Rozbił auto i stracił uprawnienia

  • 19.05.2022, 09:29
  • redakcja
Pijany 21-latek wjechał do rowu. Rozbił auto i stracił uprawnienia

Podziel się:

Oceń:

O tym, że trasa droga powiatowa na trasie Starogard Gdański – Skarszewy jest szczególnie niebezpieczna, przekonywaliśmy się wielokrotnie. 14 maja 21-letni kierowca, jadąc w kierunku Skarszew, na łuki drogi stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu. Na miejscu okazało się, że kierujący jest nietrzeźwy. W organizmie miał pół promila alkoholu.

Za niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze kierujący ukarany został mandatem karnym w wysokości 500 zł. Za jazdę pod wpływem alkoholu 21-latek z gm. Skarszewy odpowie przed sądem. Policjanci zatrzymali jego prawo jazdy, a pojazd, którym się poruszał, trafił na parking strzeżony.

 

_redakcja

Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Adamek
Adamek 21.05.2022, 04:46
Pewnie wypił bo zdał egzamin na prawo jazdy. Doswiadczony kierowca może. Tatuś wykupi.
Koń z Valony
Koń z Valony 20.05.2022, 08:10
Najważniejsze, że nikomu przy "okazji" nie zrobił krzywdy, a że głupi, no cóż, młoda krew
Pierre d'Aulain
Pierre d'Aulain 20.05.2022, 08:42
Młoda krew to nie wytłumaczenie. Od młodych też należy wymagać inteligencji. Jeżeli ktoś jest głupi, nie powinien być w ogóle dopuszczony do egzaminu na prawo jazdy
Henryck USA
Henryck USA 19.05.2022, 14:12
Pijany Polack to jest big problem u nas w USA.
Moorzyn USA
Moorzyn USA 19.05.2022, 14:34
Ty nie mieć pojęcie co jest problem w USA. To mówić ja, big moorzyn
Jan
Jan 19.05.2022, 11:32
Szkoda ze przezyl
M.
M. 19.05.2022, 19:59
Czasem warto komenatrze szczególnie takie jak TEN zostawić dla siebie. Nie wszystko co piszą w internecie jest prawdą a ty Łykasz jak pelikan 😉
Ela
Ela 19.05.2022, 15:50
Ty jesteś jakiś nie normalny wypisując takie rzeczy !!! Nie wiesz dokładnie jak było to nie wypowiadaj sie a to co kociewiak wstawił to dużo nie prawdy !!! Wykasuj ten komentarz bo moze to czytać jego rodzina !!!
Jan
Jan 19.05.2022, 16:36
Nie obchodzi mnie jak bylo. Wystarczy ze byl pijany. To potencjalny m***ca. Lepiej zeby sie sam zabil niz kogos niewinnego.
kierowca
kierowca 19.05.2022, 09:57
bezwzględnie i wysoko karać takich szaleńców za kółkiem !!!
Tańczący z trollami
Tańczący z trollami 19.05.2022, 10:17
Na pewno kierowca?
koniec tańca
koniec tańca 19.05.2022, 19:11
wredny , zesrany , syfiasty z hivem tańczący sroll
Tańczący z trollami
Tańczący z trollami 19.05.2022, 21:46
Coś taki nerwowy? Boli cię to, że nikt nie zwraca uwagi na twoje wypociny?
zbyszko z bogdańca
zbyszko z bogdańca 20.05.2022, 09:13
fuj syfiasty tancer , chory z urojenia
zbyszko z bogdańca
zbyszko z bogdańca 20.05.2022, 09:28
ładnie się opisałem , co nie ?
zbyszko z bogdańca
zbyszko z bogdańca 20.05.2022, 09:47
i co pracusie ? ja mam weekend , a wy nie !
zbyszko z bogdańca
zbyszko z bogdańca 20.05.2022, 10:42
kto kopsnie dychę na bótelkę ?
XD
XD 19.05.2022, 16:00
Pewnie pasażer w bagażniku haha

Pozostałe