Już w weekend Noc Muzeów

  • 13.05.2022, 18:10
  • redakcja
Już w weekend Noc Muzeów

Podziel się:

Oceń:

Przed nami wyjątkowa Noc Muzeów, która w tym roku przypada 14 maja. Nie licząc lat ubiegłych, kiedy mieliśmy do czynienia z pandemią, wydarzenie cieszyło się ogromną popularnością, a przed muzeami i punktami kultury ustawiały się ogromne kolejki. W tym roku wydarzenie powraca w formie stacjonarnej. Już teraz zaplanuj swój nadchodzący weekend i spędź go z kulturą!

Tegoroczna Noc Muzeów po raz kolejny zmobilizowała instytucje kultury do przygotowania specjalnej oferty dla spragnionych kontaktu ze sztuką. W tym roku niemal wszystkie muzea będą dostępne stacjonarnie, jednak część z nich nie zrezygnowała z formy online.
Wstęp zazwyczaj jest bezpłatny lub za symboliczną złotówkę. Noc Muzeów, to nie tylko nudne zwiedzanie muzealnych wystaw, ale i odkrywanie na co dzień niedostępnych zakątków przeróżnych obiektów - podziemi, kościołów, zamków, ratuszy, schronów itd.
Ciekawą ofertę przygotowała część gmin powiatu starogardzkiego, ale pamiętajmy, że wydarzenie organizowane jest na terenie całego kraju, co oznacza, że odwiedzić możemy np. Gdańsk, Toruń, Bydgoszcz, czy choćby Warszawę.

 

 

_redakcja

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Andrzej
Andrzej 15.05.2022, 07:21
Blokowanie możliwości pisania komentarzy tutaj, oraz na fejsie. Cenzura jak za komuny brawo!!, tylko, że wtedy kary były bardziej surowe i nie było bezstresowego wychowania.Skąd ta gimbaza miała pałki teleskopowe ja się pytam,.jeszcze trochę to tak będą dorosłych rozliczać i nikt nawet nawet nie zareaguje!!!.

Pozostałe