Pomóżmy małemu Julkowi ze Starogardu!

  • 14.05.2022, 10:05
  • redakcja
Pomóżmy małemu Julkowi ze Starogardu!

Podziel się:

Oceń:

Mały Julek ze Starogardu ma dopiero 7 lat i jak każdy chłopiec ma marzenia, chce się bawić, biegać i jeździć na rowerze. Utrudnia mu to jednak szereg chorób, które zaatakowały jego maleńki organizm. Chłopiec wymaga kosztownej rehabilitacji i leczenia, aby mógł w przyszłości bawić się z rówieśnikami i spełniać marzenia. Zabiegi są jednak bardzo drogie, a rodzina nie jest w stanie pokryć wszystkich kosztów. Teraz jednak za pośrednictwem strony Pomagam.pl pomóc może każdy!

Julek jest 7-letnim pogodnym chłopcem, który nie przestaje się uśmiechać i ma wielkie serce dla każdego.
 Niestety los doświadcza go bardzo boleśnie. Po porodzie u Juliana stwierdzono niedotlenienie mózgowe, problemy ze słuchem, osłabienie kończyn górnych i dolnych. Później doszła padaczka z napadami nieświadomości, wzmożone napięcie mięśniowe i obniżona sprawność ruchowa.
Obecnie chłopiec wymaga stałej rehabilitacji i ciągłej opieki.
- Zbieramy na jego rehabilitację i dalsze leczenie, ponieważ niestety co chwilę dochodzą nowe dolegliwości – tłumaczy Piotr Staniucha z Fundacji "Niosę Pomoc".
Rodziny nie stać, żeby samodzielnie pokryć wszystkie koszta drogiego leczenia. Dlatego na stronie Pomagam.pl utworzono specjalną zbiórkę pieniędzy. Do zebrania jest 25 tys. złotych. Ludzie o wielkich sercach wpłacili dotąd niespełna 3 tys. złotych.

Jak pomóc? To proste!
Aby wesprzeć leczenie 7-latka, wystarczy wejść na stronę „pomagam.pl/pomocdlajulka-stg” i wpłacić dowolną, choćby najdrobniejszą, kwotę. Zebrane środki w całości zostaną przeznaczone na leczenie i rehabilitację Julka.
Wielokrotnie udowadnialiśmy, że razem z Wami, nasi drodzy Czytelnicy, możemy góry przenosić.
Dzięki waszej hojności udało się pomóc już ogromnej licznie osób. Wierzymy, że i tym razem damy radę i podarujemy Julkowi uśmiech i promienie słońca.

 

 

_redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe