Dwóch sprawców śmiertelnego pobicia zostało aresztowanych

  • 05.05.2022, 08:51
  • Źródło: KWP Gdańsk
Dwóch sprawców śmiertelnego pobicia zostało aresztowanych Policja

Podziel się:

Oceń:

Policjanci z Komisariatu Policji w Czersku zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 31 i 32 lat, którzy usłyszeli zarzuty śmiertelnego pobicia 66-letniego mieszkańca Czerska. Postanowieniem sądu trafili na trzy miesiące do tymczasowego aresztu. Grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.

W minioną niedzielę (1.05.br), policjanci z Komisariatu Policji w Czersku otrzymali zgłoszenie, że na jednej z posesji na terenie miasta dwóch mężczyzn bije trzeciego mężczyznę. Mundurowi niezwłocznie pojechali pod wskazany adres. Funkcjonariusze natychmiast jak dotarli na miejsce zaczęli udzielać pomocy temu mężczyźnie, który leżał na ziemi do czasu przyjazdu zespołu ratownictwa medycznego, niestety mężczyzna zmarł. Na miejscu policjanci pod nadzorem prokuratora przeprowadzili szczegółowe oględziny, sporządzili dokumentację fotograficzną oraz zabezpieczyli ślady, a także przesłuchali świadków.

W związku z tym zdarzeniem policjanci zatrzymali na miejscu dwóch napastników, którzy zostali przewiezieni do policyjnego aresztu.

Wczoraj Sąd Rejonowy w Chojnicach na wniosek Policji i Prokuratury zastosował wobec mieszkańca gm. Czersk oraz powiatu kartuskiego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres 2 miesięcy. Za pobicie ze skutkiem śmiertelnym grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności .

Źródło: KWP Gdańsk

Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Henryck USA
Henryck USA 19.05.2022, 14:50
U nas w USA ne ma takie idiotic wyroki. Ja smutny.
Moorzyn USA
Moorzyn USA 19.05.2022, 15:39
To nie być wyrok. Nie umieć czytać i rozumować na polska języka
Wkurw.ony
Wkurw.ony 10.05.2022, 23:03
KUR.A co, jakie do 10 lat, zabójca Prezydenta z Gdańska od 12 lat do dożywocia. A czym się różni jedno od drugiego. W pierwszym przypadku pięści w drugim nóz, w pierwszym przypadku pobicie ze skutkiem w drugim zabójstwo. Tu i tu NIE ŻYJE CZŁOWIEK. A dlaczego nie w drugim przypadku ugodzenie nożem ze skutkiem i do 10 lat. Wypuścić w pierwszym i drugim przypadku, przecież to mała szkodliwość społeczna. ŻENADA
tutam
tutam 08.05.2022, 11:19
"Pobicie ze skutkiem śmiertelnym" - to tak, jakby za zabicie siekierą byłaby kwalifikacja "przygotowanie opału na zimę ze skutkiem śmiertelnym". Też jestem za karą śmierci - je...ać lewactwo! Jestem za rządami SILNEJ RĘKI w Polsce. Je...ać PO, SLD, PSL i wszystkie inne antypolskie partie!
Sławek EU07
Sławek EU07 11.05.2022, 09:14
Widocznie za mało dowodów aby (nie)sąd uznał że doszło do zabójstwa. Trzeba zreformować wymiar sprawiedliwości.
kara śmierci
kara śmierci 06.05.2022, 23:00
Czym się różni śmiertelne pobicie od zamordowania? Dlaczego za m***stwo tylko 10 lat??? Powinna zostać bezwzględnie przywrócona kara śmierci. Zabiłeś umyślnie jak w tym przypadku - zabiją ciebie.
bonzo
bonzo 06.05.2022, 00:47
pozbierać to bydło całe i gdzieś zamknąć na zawsze
mc kwak
mc kwak 06.05.2022, 13:30
szkoda pieniędzy podatników , w kamieniołomy , albo spalić w hucie
Tańczący z trollami
Tańczący z trollami 06.05.2022, 13:38
Witam, jak tam w pracy?
kadafi
kadafi 06.05.2022, 15:39
raus z tej strony weneryczny śmieciu
Tańczący z trollami
Tańczący z trollami 06.05.2022, 20:09
Jak gadasz po niemiecku, to raczej nie Kaddafi tylko wujek Adolf :D
bozo
bozo 06.05.2022, 00:44
tutaj brakuje okupanta niemca czgoś takiego by nie miało miejsca w dawnych czasach jak niemiec okupiwał nasze tereny kobiety w nocy chodziły przez park a teraz nie ma gorszego bydła niż te małolaty cjchodaji 14 lenie co za fajki sie oddają nie do pomyślenia
Andre
Andre 05.05.2022, 19:48
To parodia z Wymiaru Sprawiedliwości, takie kary powodują tylko to, że przestępcy czują się praktycznie bezkarni.
ja
ja 05.05.2022, 12:58
za pobicie ze skutkiem śmiertelnym tylko 10 lat,tyle jest warte życie drugiego człowieka,oni wyjdą za dobre sprawowanie za 5 lat,wymiarze sprawiedliwości pokonaj strach i dołóż im jeszcze 20 lat oraz ciężkie roboty,katastrofa w Polsce ze takie niskie są kary
Ja1
Ja1 05.05.2022, 20:20
Racja, zgadzam się!!

Pozostałe