Dzisiaj tlusty czwartek!

  • 24.02.2022, 09:50
  • Admin Admin
Dzisiaj tlusty czwartek!

Podziel się:

Oceń:

Dzisiejszy tłusty czwartek, to święto pączków.

Mówi się, że jeśli ktoś w tłusty czwartek nie zje ani jednego pączka, to w dalszej części roku nie będzie mu się wiodło. A zatem SMACZNEGO!

Admin Admin

Komentarze (20)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

koala
koala 25.02.2022, 08:14
ale jaja , "samorządowcy" się popisali i napracowali jak zawsze : flacha na stole , muzyczka do kotleta i opowieści z narni...
klient tego banku
klient tego banku 26.02.2022, 16:41
skandal , bankomaty pko bp nie działają od piątku , nie można wypłacić gotówki i to jest swobodny dostęp do swoich pieniędzy - zgroza i bajzel !!!
j-25
j-25 25.02.2022, 09:58
żarło za free
rebus
rebus 25.02.2022, 10:38
był stolec i ile pokazał alkomat ?
j-25
j-25 25.02.2022, 10:02
czyli to co lubie najbardziej !!!!!
25-j
25-j 26.02.2022, 16:43
dam ci jeszcze pawulon i będzie mniej durnowatych i podpiętych wpisów w internecie i mniej smrodu dziadu
koala
koala 25.02.2022, 08:43
flacha na stole to w sumie fajna rzecz
koala
koala 25.02.2022, 08:47
kto porzyczy dwie dychy na flaszkie ?
alicja
alicja 25.02.2022, 08:27
ciekawe , za czyje pieniądze ?
alicja
alicja 25.02.2022, 08:43
właściwie nikt i tak mi nie odpowie , ale lubię zadawać bezsensowne pytania
alicja
alicja 25.02.2022, 08:48
ide na rowerek , ale bez golenia , bo broda mi jeszcze nie rośnie !
coś takiego w sieci
coś takiego w sieci 25.02.2022, 10:34
stary zarośnięty capie , stara ci dyktuje te głupie i smutne kawałki cienki bolku ?
walim
walim 26.02.2022, 16:44
staruch wrócił do redakcji i zgłupiał do reszty
teresa
teresa 24.02.2022, 10:10
przestańcie obiboki żreć te pączki i oddajcie je biednym i głodnym dzieciom
Misio
Misio 25.02.2022, 14:45
zarobiłem, stać mnie, kupiłem i zjadłem. biedni bo im się nie chce pracować? to do roboty! biedni bo cienka emetytura i zasiłki? to proszę do rządu o wyższe, albo! albo trzeba było pracować, a nie się opierdzielać. albo do kościoła, co ocieka złotem, a prosi o datki tych biednych
fafik
fafik 25.02.2022, 16:04
rzygam na koloratkowych , BÓG - TAK , złodziejski i zboczony kościół -NIE !!!
fafik
fafik 08.03.2022, 12:53
rzygam na księrzy , bo się obraziłem na swojego proboszcza , ale spoko , w niedzielę i tak chodzę na mszę
fafik
fafik 08.03.2022, 18:40
właśnie byłem się ogolić
mateusz
mateusz 08.03.2022, 10:35
może wreszcie biskup otworzy swój pałac dla uchodzców , a nie nawija smętne kawałki
mateusz
mateusz 08.03.2022, 12:53
ale przyznam , że fajnie tak od kogoś wymagać , a samemu sobie siedzę w domu i nic nie robię cały dzień !!!

Pozostałe