„Maestria Kobiet Powiatu”

  • 23.02.2022, 13:39
  • redakcja
„Maestria Kobiet Powiatu”

Podziel się:

Oceń:

Kobiety Kwiaty Kociewia zapraszają do udziału w konkursie pn. „Maestria Kobiet Powiatu”. Pomysł zrodził się w związku z XV-leciem działalności stowarzyszenia.

Do konkursu zgłaszać można kobiety, które są mieszkankami powiatu starogardzkiego i przez ostanie 15 lat przyczyniły się do rozwoju powiatu, a także takie, które swoją działalnością i osobowością tworzą markę Kociewia, wychodząc poza kanały rutyny i stereotypów.
- Mowa o szeroko pojętej działalności: muzyka, literatura, rękodzieło, działalność społeczna, sport, kulinaria, krawiectwo użytkowe. Nie będziemy bowiem oceniać merytoryki działań, lecz nietuzinkowość metod działania, odwagę podnoszącą prestiż naszego regionu – mówią organizatorzy.  

Jak wytypujemy i nagrodzimy?
Grono ekspertów złożone z przedstawiciela powiatu starogardzkiego, lokalnych mediów, sponsora i niezależnego eksperta wytypuje 15 kobiet.
- Powstanie katalog w „Maestria kobiet powiatu starogardzkiego”, który w trafi na lokalne i ogólnopolskie areny jako przykład dobrych praktyk działalności kobiet na obszarach wiejskich.
O wynikach poinformujemy na początku czerwca. Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się podczas Jubileuszu XV-lecia KKK 24 czerwca 2022 roku w Karczmie „Pod Wygodą” w Suminie – informują przedstawiciele Stowarzyszenia Kobiety Kwiaty Kociewia.

Zgłoszenia
Zgłoszenia przyjmowane są do 23 kwietnia 2022 roku pod adresem e-mail: [email protected] Mail powinien zawierać dane zgłaszanej kobiety, telefon kontaktowy, e-mail oraz uzasadnienie działalności, a także zdjęcia, linki do stron z działalnością zgłaszanej. W razie pytań kontaktować należy się z prezesem stowarzyszenia - Aliną Jeleń, tel: 606-643-999.

 

_redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe