Mocne słowa aktorki. Agnieszka Włodarczyk: „Jak można łamać swojemu dziecku rączki i katować aż umrze w męczarniach”

  • 28.01.2022, 14:56
  • redakcja
Mocne słowa aktorki. Agnieszka Włodarczyk: „Jak można łamać swojemu dziecku… instagram:agnieszkawlodarczykofficial/kociewiak.pl

Podziel się:

Sprawa tragicznej śmierci 10-tygodniowej Mai wstrząsnęła całą Polską. Do tej pory ciężko uwierzyć, że rodzice mogli własnemu dziecku zgotować prawdziwe piekło na ziemi. Do sprawy odniosła się w mediach społecznościowych aktorka Agnieszka Włodarczyk.

- Płakać mi się chce, nie mogę tego pojąć, jak można łamać swojemu dziecku rączki i katować aż umrze w męczarniach! Nie wiem nawet jak zacząć... Kiedy masz psa i słyszysz, że ktoś przywiązał swojego do auta, po czym dodał gazu patrząc, jak jego ciało rozrywa się na asfalcie, masz ochotę zrobić temu śmieciowi najgorsze rzeczy... Za każdym razem, kiedy słyszysz o takim przypadku nie mieści ci się w głowie, że człowiek - istota rozumna teoretycznie - może chcieć tak skrzywdzić żywą istotę... A teraz co powiesz na to, jak dbasz o swoje dziecko tak jak umiesz najlepiej. Kiedy coś go boli, jest głodne, chce się przytulić, lecisz, żeby go ukoić, żeby mu pomóc, żeby tych oczu, które patrzą na ciebie z ufnością, nigdy nie zawieźć... Ono jest zupełnie bezbronne, niewinne i ufa ci bezgranicznie – napisała. - A co jeśli są na tym podłym świecie "rodzice", którzy katują nowo narodzone własne dziecko i patrząc w płaczące z bólu oczy, łamią rączki? Znęcają się nad maleństwem, biją do tego stopnia, że w mękach umiera? Jak byście nazwali takie zjawisko? Nie mam kur… na to słów! Jak można być tak obrzydliwie złym śmieciem?! Takie potwory nie powinny się urodzić! Nie mogę tego przeżyć… musiałam to z siebie wyrzucić. Wybaczcie... - podsumowała aktorka.

_redakcja

Komentarze (0)


Pozostałe