Pomorskie cmentarze w obiektywie

  • 22.01.2022, 14:05
  • redakcja
Pomorskie cmentarze w obiektywie

Podziel się:

Oceń:

14 stycznia w Muzeum Ziemi Kociewskiej odbył się wernisaż pt. „Cmentarze pomorskie w obiektywie”, autorstwa Artura Hossy. Wystaw jest rezultatem wizyt starogardzkiego fotografa na pomorskich cmentarzach różnych wyznań.

Artur Hossa urodził się w Gdańsku. Od 1997 roku mieszka w Starogardzie. Jego zainteresowanie fotografią prasowo-reporterską trwa nieprzerwanie od 14 lat.
Jest akredytowanym fotoreporterem ważnych wydarzeń regionalnych i krajowych. W swoim dorobku ma między innymi zdjęcia z uroczystości pogrzebowej pary prezydenckiej Marii i Lecha Kaczyńskich z 2010 roku oraz wizyty księcia Williama i księżnej Catherine, którzy gościli w 2017 roku w Gdańsku. Publikuje za pośrednictwem Agencji Kosycarz Foto-Press i Agencji East News. Rejestruje wydarzenia sportowe i kulturalne w naszym regionie na lokalnym portalu.
Był Członkiem Starogardzkiego Towarzystwa Fotograficznego. Wielokrotny stypendysta Prezydenta Miasta Starogard Gdański.

Wystawę można oglądać do końca lutego w starogardzkim muzeum. Zaprezentowane na niej fotografie zostały wykonane podczas zwykłych spacerów, jak i podniosłych uroczystości.

 

_redakcja

Zdjęcia (6)

Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Karol
Karol 23.01.2022, 10:45
Ja tu cmentarzy nie widzę. Tylko polityków w światłach flesza. Dlatego nie pójdę oglądać tego dziedzictwa kulturowego.
rudy
rudy 23.01.2022, 18:13
Celna uwaga .Niedawno czytałem artykuł na portalu Strefa historii pt.: Cmentarz zapomnianych szwoleżerów. Polecam szczególnie, że jest w nim apel do naszych władz.
dziab dziab
dziab dziab 22.01.2022, 20:13
Przed chwilą artykuł na kociewiaku "Ponad 800 policyjnych kontrolo wobec osób niezasłaniających ust i nosa w obiektach"

A tu widzimy aktorów, którzy raz mają, raz nie mają

Drodzy moi ze zdjęć. Noszenie maski na ustach nie zasłaniając nosa ma taki sens jak prezerwatywa założona na palec wskazujący. -
Nic nie daje.

Mam nadzieje, że Panowie policjanci prosto z galerii udadzą się na miejsce jawnego łamania obostrzeń Muzeum Ziemi Kociewskiej.
Materiał dowodowy jest, teraz tylko ukarać tych ludzi ze zdjęcia.
...
... 24.01.2022, 11:48
Wystarczy cofnąć się do artykułu z 6 stycznia dotyczącego uroczystości trzech króli. W kościele prawie nikt nie ma maseczki na twarzy. Ciekawe ilu milicja ukarała.
b
b 23.01.2022, 09:16
Kary są tylko dla "szaraków"

Pozostałe