[NAGRANIE] Uszkodziła kilka aut i odjechała z miejsca zdarzenia

  • 12.01.2022, 12:11
  • Źródło: KPP Starogard
[NAGRANIE] Uszkodziła kilka aut i odjechała z miejsca zdarzenia KPP Starogard

Podziel się:

Oceń:

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło w nocy z 24 na 25 grudnia 2021 r. na osiedlu Piastów w Starogardzie Gdańskim. Kierująca osobowym autem uszkodziła kilka zaparkowanych pojazdów. Funkcjonariusze publikują wideo, na którym widać, jak kobieta uderza w tył nissana, a następnie zamienia się miejscami z pasażerem i razem odjeżdżają w nieznanym kierunku. Po chwili te same osoby wracają pieszo na miejsce kolizji po tablicę rejestracyjną od swojego pojazdu.

Osoby, które dysponują jakąkolwiek wiedzą na temat tego zdarzenia, proszone są o kontakt z Zespołem ds. Wykroczeń Komendy Powiatowej w Starogardzie Gdańskim pod numerem telefonu 47 742-73-12 lub 47 742-73-44  za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem:

[email protected]

Funkcjonariusze zapewniają szczegółową weryfikację każdego sygnału.

 

 

Źródło: KPP Starogard

Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Kociewski Pegasus - Łowca trolli
Kociewski Pegasus - Łowca trolli 25.01.2022, 09:41
Prawie wszystkie wpisy od jednego człowieka. Brawo!
pijak
pijak 25.01.2022, 12:12
ty brzydalu wstrętny , to ty jesteś trollem !!!!! a jak będę chciał to dam chociaszby i 50 wpisow po jednym artykułem !!!!!!!!!!!!!
Tomek kiedyś inny nick
Tomek kiedyś inny nick 25.01.2022, 12:33
Pijak nie dyskutuj z takim, bo szkoda. Pewnie się kiedyś do milicji nie dostał albo wyrzucili i teraz realizuje się jako Ormowiec.W ramach wolności słowa masz prawo do wyrażania swojej opinii a pod iloma pseudo występujesz nie powinno nikogo obchodzić. Inwigilacja piszących i chęć zastraszenia są karalne. Niedługo ci co zastraszają i inwigilują nawet amatorsko będą się tłumaczyć przed Sądami i nie będzie że wykonywał rozporządzenie szefa.
pijak
pijak 25.01.2022, 12:40
najwarzniejsze , ze mi piwa nie ukradnie , reszta się nie liczy .
jola
jola 25.01.2022, 11:45
chyba masz jakąś manię prześladowczą!!!!!!!!!!!!!!!!!
mopsiarz
mopsiarz 25.01.2022, 12:03
ło jeny, tyle wykrzykników, że aż uszy puchną
re
re 25.01.2022, 10:42
zajmij się wytropieniem tej kur.wy
wkurzony
wkurzony 25.01.2022, 09:25
dostali tych typów , czy dalej są bezkarni ???
widz
widz 14.01.2022, 08:31
i co , mają tych gnojów , czy nie ???
alicja
alicja 12.01.2022, 16:28
pegasus do roboty !!!!!
kierowca
kierowca 12.01.2022, 16:16
ta cholera ze skody powinna się przyznać , kara i tak jej i jego nie minie...
Tytus
Tytus 12.01.2022, 15:35
Na nagraniu widać że uszkodzone zostało jedno auto a nie kilka jak w tytule..
observer
observer 12.01.2022, 16:08
ten , który to nagrywał wie wszystko i powinien złożyć zeznania na policji , takie dziadostwo nie może być bezkarne !!!

Pozostałe