Wiata w Pałubinku już gotowa!

  • 31.12.2021, 15:05
  • redakcja
Wiata w Pałubinku już gotowa!

Podziel się:

Oceń:

Władze gminy Zblewo zrealizowały inwestycję pn. „Budowa wiaty rekreacyjnej wraz z infrastrukturą towarzyszącą w miejscowości Pałubinek”, współfinansowaną z „Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”, Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”. Zrealizowana inwestycja ma na celu rozwój niekomercyjnej oferty turystycznej, rekreacyjnej związanej z zachowaniem dziedzictwa kulturowego oraz promocja walorów i marki Kociewia.

- Cieszymy się, bo mieszkańcy zyskali nowe, wygodne miejsce spotkań i organizacji imprez. Z pewnością już wkrótce wiata będzie tętnić życiem – mówią władze gminy Zblewo.
Warto dodać, iż w sprawną realizację inwestycji włączyli się także sami mieszkańcy Pałubinka - na czele z sołtysem i Radą Sołecką, którzy społecznie uporządkowali teren po realizacji budowy.
- Jesteśmy bardzo wdzięczni za tę pomoc i za zaangażowanie -dodają przedstawiciele Urzędu Gminy w Zblewie.
Wykonawcą inwestycji była firma "MITRON" Przedsiębiorstwo Instalacyjno-Budowlane Leszek Ossowski. Całkowity koszt inwestycji to 113 779,56 zł - w tym dofinansowanie w kwocie 31 815,00 zł.

 

 

 


 

_redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe