Przedłużamy termin przyjmowania zgłoszeń w Plebiscycie Super Pupil do 6 stycznia 2022!

  • 28.12.2021, 13:30
  • redakcja
Przedłużamy termin przyjmowania zgłoszeń w Plebiscycie Super Pupil do…

Podziel się:

Oceń:

POWIAT. Tegoroczne, długo wyczekiwane święta zleciały w mgnieniu oka, dlatego razem ze sponsorem plebiscytu - sklepem ZooBajka zdecydowaliśmy, że przedłużamy termin przyjmowania zgłoszeń do świątecznej edycji plebiscytu SUPER PUPIL 2021 do 6 stycznia 2022. Chwytajcie zatem za telefony, aparaty, cykajcie fotki swoim puchatym przyjaciołom - póki w Waszych domach gości jeszcze świąteczna atmosfera i wysyłajcie je na mailem, na adres: [email protected]!

Podczas startu tegorocznej edycji plebiscytu poinformowaliśmy, że tym razem nasza zabawa przeprowadzona zostanie w świątecznym klimacie. A to oznacza, że wraz ze zgłoszeniem do konkursu będziecie musieli wysłać nam zdjęcie swojego pupila w świątecznej scenerii, bądź ze świątecznym akcentem! Jak w każdej poprzedniej edycji Super Pupila, do zgarnięcia będą fantastyczne i wartościowe nagrody, ufundowane przez sklep zoologiczny ZooBajka ze Starogardu Gdańskiego!

Pies w świątecznym krawacie, kot w czapce Mikołaja czy fretka pozująca na tle kolorowej choinki… A może królik pośród bombek? Pomysłów na zdjęcia jest wiele! Nie zastanawiajcie się tylko działajcie i wysyłajcie zgłoszenia! Zegar tyka!

 

Jak dokonać zgłoszenia?

Zrób swojemu pupilowi zdjęcie z AKCENTEM ŚWIĄTECZNYM w możliwie jak najlepszej jakości i dostarcz je redaktorom w wybrany przez siebie sposób, spośród wymienionych tutaj:

sposób 1. wysyłka w wersji elektronicznej na adres mailowy: [email protected] z tytułem „Zgłoszenie do Plebiscytu Super Pupil”

sposób 2. wysyłka za pośrednictwem wiadomości prywatnej na naszym Facebook'u: Kociewiak.pl

Wraz ze zdjęciem wymagane jest: podanie imienia zwierzaka, podanie danych właściciela (imienia i nazwiska, numeru telefonu do kontaktu) oraz załączenie kilku słów/zdań o swoim pupilu. Uwaga! – Jedna osoba może zgłosić tylko jedno zwierzątko!

 

Redakcja zastrzega sobie możliwość odrzucania zdjęć (i tym samym zgłoszeń) ze względu na słabe parametry techniczne (rozmyty, niewyraźny, ciemny, prześwietlony czy poruszony obraz, mała fotografia itp.). Poinformujemy jednak o takiej decyzji zgłaszającego, dając mu możliwość wysłania nowego, odpowiedniego zdjęcia.


Termin nadsyłania zgłoszeń:

Termin ostateczny nadsyłania zgłoszeń: 06.01.2022 r. (czwartek, Święto Trzech Króli)


Zakwalifikowanie

Według tegorocznych zasad dokonamy wyboru najfajniejszych fotografii  i opublikujemy wizerunki zakwalifikowanych pupili. Udział w tegorocznej zabawie zagwarantowany zostanie maksymalnie 30-tce uczestników, którzy spełnili warunki dot. zgłoszenia. To właśnie oni, w kolejnym etapie (etapie głosowania), będą mogli zawalczyć o fantastyczne nagrody.

Lista zakwalifikowanych zwierzaków pojawi się na naszym portalu: www.kociewiak.pl, na FB: Kociewiak.pl oraz na łamach Gazety Kociewskiej. Każdy Pupil otrzyma indywidualny numer (np. wps.1), na który będzie można oddawać głosy.


Głosowanie

Na swojego faworyta będzie można głosować za pomocą kuponów papierowych, drukowanych na łamach Gazety Kociewskiej przez okres trwania zabawy oraz poprzez SMS-y. Jeden głos z kuponu papierowego będzie miał wartość 2 punktów, natomiast jeden głos SMS 1 punktu. Każdy głos będzie doliczany na konto wskazanego w treści pupila. O rozpoczęciu terminu oddawania głosów będziemy informowali na naszym facebooku oraz na łamach GK.

 

Nagrody

Pierwsza trójka, która zdobędzie największą liczbę głosów, otrzyma wspaniałe i wartościowe nagrody główne. Dla pozostałych, zakwalifikowanych do grona 30-tki uczestników, którzy uzyskają w drodze głosowania min. 20 punktów, fundator przygotuje nagrody za udział.


Niespodzianka

Jak i w ubiegłej edycji, właścicielka sklepu ZooBajka, przygotuje również jedną nagrodę dla Czytelnika, którego personalia wyłonimy spośród dostarczonych do redakcji kuponów papierowych.

 

* Masz pytania dot. plebiscytu? - Skontaktuj się z nami. Tel. 515 198 735 *
 

_redakcja

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

wąąąż
wąąąż 28.01.2022, 07:56
czekacie na głos z żoliborza , alik dawno zdechł
Kociewski Pegasus - Łowca trolli
Kociewski Pegasus - Łowca trolli 28.01.2022, 08:38
Wszyscy czekali na Twój głos. Na prawdę chciało ci się szukać ten artykuł?
Adamek
Adamek 29.12.2021, 07:54
Ktoś chyba zapomniał że należało by potwierdzić że właściciel odprowadza podatek za psa to wtedy się kwalifikuje do konkursu.

Pozostałe