Koncert Świąteczny Rafała Brzozowskiego i Orszak Trzech Króli w Gniewie

  • 25.12.2021, 14:27
  • Źródło: Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna w Gniewie
Koncert Świąteczny Rafała Brzozowskiego i Orszak Trzech Króli w Gniewie

Podziel się:

Oceń:

Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna w Gniewie zaprasza na obchody Święta Trzech Króli, które odbędą się w czwartek, 6 stycznia 2022 roku. Rozpocznie je Koncert Świąteczny Rafała Brzozowskiego w Kościele pw. Św. Mikołaja w Gniewie o godz. 16:00, po którym wyruszy kolorowy Orszak Trzech Króli na Rynek w Gniewie. Wydarzenie zakończy Msza Święta w kościele o godzinie 17:30.

O godz. 16:00 odbędzie się w Kościele w Gniewie Świąteczny Koncert Kolęd. Wystąpi znany wokalista Rafał Brzozowski. To polski piosenkarz, prezenter telewizyjny, konferansjer i osobowość medialna, były zapaśnik. Szeroką rozpoznawalność zapewnił mu udział w pierwszej edycji programu The Voice of Poland w 2011. Znany jest z takich przebojów jak: „Tak blisko”, „Nie mam nic”, „Magiczne słowa” i „The Ride”. Od 2017 współpracuje z Telewizją Polską jako prowadzący teleturnieje i programy rozrywkowe: Koło Fortuny, Jaka to melodia? i The Voice Senior oraz koncerty i widowiska muzyczne organizowane przez TVP.

Uczestnicy obchodów Święta Trzech Króli obdarowani zostaną koronami, które nawiązują do królewskiej wędrówki mędrców ze Wschodu. Przed koncertem rozdane zostaną także śpiewniki, dzięki którym uczestnicy wydarzenia głośno i wesoło oznajmią dobrą nowinę. Dla uczestników orszaku przewidziane są konkursy. Zachęcamy do uczestnictwa nie tylko rodziny z dziećmi, choć te mają duże pole do popisu, biorąc udział w konkursie na najlepiej przebraną rodzinę. Ciekawymi i kolorowymi strojami, nawiązującymi do jasełkowej tradycji, pochwalić się będą mogły także grupy zorganizowane. Za udział w konkursie przewidywane są ciekawe nagrody.

Przebierajcie się i przybywajcie!

Organizatorami wydarzenia są: Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna w Gniewie, Gmina Gniew, Parafia pw. Św. Mikołaja w Gniewie, Inwest-Kom oraz Fundacja Orszak Trzech Króli.

Partnerem koncertu jest Totalizator Sportowy właściciel marki Lotto.

Źródło: Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna w Gniewie

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe