Zostań policjantem i spełnij swoje marzenie!

  • 29.11.2021, 09:35
  • redakcja
Zostań policjantem i spełnij swoje marzenie!

Podziel się:

Pomorska Policja zachęca do wstąpienia w swoje szeregi Zawód policjanta to wyzwanie, a jednocześnie marzenie wielu młodych ludzi Z pewnością jest to ciekawa praca, w której możesz znaleźć miejsce dla siebie, a Twoje umiejętności i zdobyta wiedza pomogą podnieść poziom bezpieczeństwa obywateli Jeśli jesteś zainteresowany pełnieniem służby w Policji złóż dokumenty.

Pomorska Policja zachęca do wstąpienia w swoje szeregi. Zawód policjanta to wyzwanie, a jednocześnie marzenie wielu młodych ludzi. Z pewnością jest to ciekawa praca, w której możesz znaleźć miejsce dla siebie, a Twoje umiejętności i zdobyta wiedza pomogą podnieść poziom bezpieczeństwa obywateli. Jeśli jesteś zainteresowany pełnieniem służby w Policji złóż dokumenty, po uprzedniej rejestracji na adres e-mailowy:[email protected]

Służba w Policji to szczególny rodzaj misji, który polega na zapewnieniu bezpieczeństwa społeczeństwu oraz niesieniu pomocy innym. To zawód dla ludzi z pasją. Jesteś zainteresowany? To złóż odpowiednie dokumenty.

Zgodnie z kolejnością zgłoszeń każdemu kandydatowi zostaje wskazany drogą mailową lub telefonicznie termin złożenia dokumentów. Złożysz je w Wydziale Kadr i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku przy ul. Okopowej 15. Przyjmujemy we wtorki w godz. 8.00-17.30.

Jak wyglądają początki? Po przyjęciu do służby na około pół roku już jako policjant zostaniesz skierowany na szkolenie zawodowe podstawowe do jednej ze szkół policyjnych. Po zakończeniu tego szkolenia, w ramach adaptacji zawodowej, zostaniesz czasowo skierowany do pełnienia służby w Oddziale Prewencji Policji w Gdańsku. Spędzisz tam 49 dni, podczas których musisz odbyć 37 służb. Celem tej adaptacji zawodowej jest podniesienie praktycznych umiejętności zdobytych podczas szkolenia zawodowego. Te umiejętności to między innymi: działania związane z zabezpieczaniem imprez masowych i ochroną obiektów ważnych dla bezpieczeństwa państwa, działania pościgowe, poszukiwania realizowane w ramach działań pododdziałów Policji. Po zakończeniu adaptacji trafisz do jednostki docelowej gdzie rozpoczniesz pełnienie codziennej służby. I już – jesteś w naszych szeregach.

Więcej informacji na www.pomorska.policja.gov.pl.

_redakcja

Komentarze (0)


Pozostałe