Wywiadowcy zatrzymali poszukiwanego

  • 09.10.2021, 08:35
  • redakcja
Wywiadowcy zatrzymali poszukiwanego

Podziel się:

Oceń:

Policjanci zatrzymali 38-letniego mężczyznę, który był poszukiwany 2 nakazami doprowadzenia do aresztu śledczego. Mieszkaniec Malborka był poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości za uchylenie się od płacenia alimentów. Teraz zgodnie z decyzją sądu zatrzymany mężczyzna spędzi ponad rok i 3 miesiące za kratkami.

Policjanci z zespołu wywiadowczego z tczewskiej komendy otrzymali informację, że na terenie jednej z posesji przebywa mężczyzna, który jest poszukiwany. Funkcjonariusze, sprawdzając to miejsce, zatrzymali 38-letniego mężczyznę, który jak się potwierdziło, był poszukiwany 2 nakazami doprowadzenia do aresztu śledczego.

Zatrzymany mieszkaniec Malborka był ścigany 2 nakazami doprowadzenia wystawionymi przez Sąd Rejonowy w Malborku. Za uchylanie się od płacenia alimentów sąd skazał mężczyznę na karę ponad roku i 3 miesięcy pozbawienia wolności.
Mężczyzna został doprowadzony do komendy, gdzie funkcjonariusze sporządzili dokumentację procesową. Zgodnie z decyzją sądu mężczyzna trafił do placówki penitencjarnej. Policjanci każdego dnia sprawdzają miejsca, gdzie mogą ukrywać się osoby poszukiwane, a ich zatrzymanie w wielu przypadkach jest tylko kwestią czasu.

_redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe